62ece89408258c1.jpg

Každý, kdo má střechu ji může svézt do nádrže a odtud pak používat jako užitkovou pro provoz domu či chaty nebo na zalévání. Zejména rostliny kvalitu dešťové vody dokážou ocenit. Je dokázáno, že dešťová voda je pro zahradu lepší než voda z klasického vodovodního řadu.

62ece8a914a56c2.jpg

Dešťovku je ale také důležité z nádrží nějakým způsobem dostat. V současné době se již nemusíte lopotit s konvemi, sudové čerpadlo dokáže rozvést vodu tam, kam potřebujete.

Vodu na všechna potřebná místa na zahradě rozvedete pomocí bateriového sudového čerpadla Kärcher BP 2.000-18 Barrel (doporučená cena bez baterie 2190 Kč). Sud s vodou můžete mít klidně umístěn v místech bez elektřiny, protože tohle čerpadlo je poháněno 18 V Li-Ion baterií kompatibilní s 18 V Kärcher platformou, a není tudíž závislé na přívodu el. proudu. Přímo na čerpadlo pak můžete napojit hadici s postřikovačem a pohodlně zavlažovat.

62ece8b91b8fdobrazek.png

Když tedy svedete vodu ze zahradního domku, který máte umístěný na konci zahrady do sudu, n emusíte se trápit s konvemi. I na takovém odlehlém místě se o rozvedení vody toto čerpadlo postará.
Sudové čerpadlo lze umístit do jakéhokoli sudu, barelu nebo nadzemní nádrže díky jeho velikosti a flexibilnímu uchycení. Pod průhledným krytem lze průběžně kontrolovat zbývající čas výdrže baterie. Jelikož dešťovka není vždy čirá, ale mohou do ní napadat nečistoty, je čerpadlo vybaveno integrovaným předfiltrem zabraňujícím ucpání.

62ece8cc3dcabobrazek.png

Podívejte se na další tipy pro vaši zahradu. www.karcher.cz www.svetcisteni.cz
62ece873992b4obrazek.png

Reklama