slibuje si naše čtenářak s nickem Jarpejska. Po trpké zkušenosti se zničenýma nohama už neriskuje a vybírá se jen boty, které jí naprosto perfektně padnou. Přečtěte si, jaké boty si vybírá a jakou příhodu zažila s novými botami tenkrát o Vánocích

Hezký den, přeji všem. Ano, i já zažila muka s botama a dodnes cítím tu strašnou bolest a nikdy více. Od té doby si vybírám jen ty boty, co mi padnou a žádné experimenty. Navíc jsem v pubertě měla odvápněné kosti, pak při sportu výrony kotníku, jednou mi vnitřní kotník sekali a nemůžu nosit ani podpatky, max.platformu a to ji ještě musí fakt sednout.

Ono je to těžké, nohy mě bolí z vyšsích bot i bot bez podpatku,tzv. balerinach. Když chce člověk kvalitní boty, musí vysolit hezkou sumičku, a levné boty od čonga jsou, řekla bych, méně kvalitní o zdravotní stránce nemluvě. Pokud jsem s nějakýma botama spokojená, koupím si i dvoje, ať mám do zásoby, kdyby je už třeba neměli...to jsem udělala i teď, koupila jsem si dvoje boty je jsou jiné barvy, za 1500 kč jedny, ale jsou pohodlné, hezké, kvalitní a nebolí mě nic.

A teď k té příhodě, na kterou nikdy nezapomenu...byl to zážitek s kozačkami, a stalo se to na štědrý den. Byly nové a šla jsem s kamarády na půlnoční, než jsme došli do kostela, nohy mě už šíleně bolely a hlavně mě pálily puchýře, ale'stála jsem a trpěla...takže po 40 minutách jsem myslela, že zešílím a vypravila jsem se domů, šla jsem jako robot a jako bych šla v metrové sněhové závěji, našlapovala jsem alespoň na špičkách, ale ta bolest mi střilela po celém těle a bylo to hroznééé...říkám si..no nic, kašlu na to..bylo asi -10 a já, jelikož bych asi kilometr domů nedošla, milé zlaté kozačky jsem vyzula, dala pod paži a utíkala v tom mrazu jen v silonkách domů přes celé město.

Pár jedinců na mě hledělo jako z jara, a asi si říkali, že jsem někde přebrala, ale kdyby viděli moje zkrvavené a rozedrané nožičky, navíc promrzlé, určitě by mě ještě politovali.'Máti, jak mě viděla, tak řekla, že jsem cvok, a že minimálně 3 dny nic neobuju. A ...maminka má vždycky pravdu. Jasně, 3 dny jsem trčela doma a léčila sedřené paty a bolavé palce.

posílám foto mých oblíbených botek

FOTOT

Jarpejska

Milá Jarpejsko, jak tak čtu váš příběh, tak se mi vybavuje moje nedávná příhoda a moc s vámi soucítím. také jsem uvažovala, že se zuju, ale bylo mi to trapné.

Text nebyl redakčně upraven

Co vy a nové boty, milé ženy-in?

  • Stalo se vám někdy něco podobného, co Rajpejsce, milé ženy-in?
  • Už vám někdy daly boty takhle zabrat? Tlačily nebo dřely? Udělaly vám puchýře, kuří oka, či mozoly?
  •  Poučila jste se?
  • Jak a podle čeho si boty vybíráte? Máte už zkušenosti a nikdy si nekoupíte boty, které nesedí stoprocentně?
  • Nebo dáte na radu prodavačku, že se boty poddají?
  • Máte nějaký ortopedický problém, (“ostruhy“, vybočený palec, zborcenou klenbu), ketrý vás omezuje při výběru bot?
  • Vlastníte boty, které nejsou zrovna pohodlné, a přesto je nosíte?
  • Napíšete nám nějakou příhodu o nepohodlných botách?

Podělte se s námi o své zkušenosti a názory a napište na adresu: redakce@zena-in.cz

Na co se můžete těšit vy?

Za svůj příspěvek můžete získat novou řadu kosmetiky SOLUTION truly radiant od AVON. V tomto balíčku najdete tónovací hydratační krém, noční krém a krém na oční okolí.

ena

Reklama