Starost o domácnost není nic jednoduchého. Člověk má pocit, že nedělá nic jiného, než že neustále jen uklízí, vaří nebo pere a v okamžiku, kdy to vypadá na chvíli klidu, přijde nějaká pohroma.

botyMáte pocit, že se stáváte otrokem vlastní domácnosti? Jen co setřete poslední smítko a utáhnete poslední šroubek, šup a utrhne se háček na ručník v koupelně, praskne ouško vašeho oblíbeného šálku na kávu, nebo se ulomí chobot slona pro štěstí, který už léta zdobí vaši poličku? Vaše oblíbené věci nemusí hned skončit v odpadkovém koši…

Když to přijde, člověk se nestačí ani divit, co všechno je najednou třeba opravit. Nejprve to začíná takovým „tichem před bouří“, kdy to vypadá, že vše je uklizeno, opraveno - prostě hotovo. Všechno se blýská a člověk je rád, že si může konečně oddychnout. Jenže nezřízené hrátky domácích mazlíčků, veselé řádění našich ratolestí a přiznejme si to, i naše děravé ruce, zapříčiní, že máme brzy opět co opravovat.

botyPrvní reakce bývá často dosti razantní: „no tak to můžu vyhodit!“, ale ještě než se zaklapne víko odpadkového koše, představte si, že byste opět mohli pít kávu z toho stejného, oblíbeného hrnečku, slon by opět zdobil poličku a ručník by znovu visel. Jen díky několika jednoduchým krokům, bez větší práce, bez časové náročnosti a bez nutnosti vyhazovat to, na čem nám záleží.

Kouzlo? Kdepak. Věřit na ně můžeme, ale v tomhle směru si musíme pomoci sami. Respektive téměř sami. Osvědčeným Pattexřešením pro záchranu našich srdcových záležitostí i nezbytností je lepidlo Pattex Chemoprén. Lepidlo, které se nebrání ničemu a zvládne slepit (skoro) vše. Chemoprén znaly již naše babičky a dědečkové jím lepili, co jim přišlo pod ruce. Pattex Chemoprén je inovované lepidlo ověřené mnoha generacemi. Od dřeva a plastu až po kov a skleněné materiály je zachráncem Pattex Chemoprén Univerzál. Skleněná váza po babičce, kožená přezka na drahé kabelce nebo i oblíbená plastová hračka mohou dostat druhou šanci.

Vyžaduje-li oprava pevný spoj, ale bez nápadných stop po lepidlu, určitě pattexnepřehlédněte Pattex Chemoprén Transparent. Drží jako „čert“ a ke všemu bez viditelných spojů. Připomínají vaše boty spíše žraločí tlamičky? Ty snadno slepí lepidlo Pattex Chemoprén Obuv, které je vhodné dokonce i pro velmi namáhanou sportovní obuv.

Bojíte se, že když se dáte do opravy lepidlem, naděláte více škody než užitku? Že kromě těch pohrom, se kterými se hodláte vypořádat, tomu ještě nasadíte korunu s vyteklým lepidlem a zamazáním všeho okolo? I kdyby se pár kapek ocitlo na nesprávném místě, Pattex Chemoprén Ředidlo to vrátí opět do pořádku.

botyNapadla i vás během čtení předchozích řádků věc, která leží ukrytá v šuplíku a je měsíce připravená na ten „správný okamžik“, kdy jí někdo konečně opraví? Buďte připraveni na pohromy s Pattexem Chemoprén.

Více informací naleznete na www.pattex.cz, stačí mrknout!

Reklama