Patříte k ženám, pro které je nakupování podprsenky horor? Máte pocit, že hezké prádlo je jenom v malých velikostech, pro mladé a štíhlé? Pak jste na tom podobně jako naše čtenářka Stanislava. Podělí se s vámi nejen o své zážitky, ale hlavně o tip, kde dobře nakoupit

Se svou kolegyní, kterou považuji za nejvěrnější nákupčí, jsme se vydaly lovit zboží ve slevách do jednoho obchodního centra.

podprsenka

Má igelitka se krásně plnila zlevněnými kousky a já měla radost z úspěšného lovu na oblečení. Když jsem stála u pokladny posledního krámku, do oka mi padl stojan se spodním prádlem. Nádherné podprsenky všech barev a tvarů mi připomněly, že je pravý čas si na léto pod odvážnější halenky pořídit novou výbavu pro mé přednosti.

Kolegyně se rozhodla učinit stejný krok. Soupravu decentní podprsenky a kalhotek nesla ke kase během okamžení. Já ovšem narazila na problém. Přiznávám se bez mučení, že koupě spodního prádla mi vždy způsobuje trapné okamžiky. Jelikož mám nadměrnou velikost poprsí, dostávám se do problému nalézt podprsenku, která by mi perfektně seděla. Očima jsem projížděla jednu řadu podprsenek za druhou a za zády cítila netrpělivý pohled slečny prodavačky, která je zvyklá bleskurychle obsluhovat mladé slečny velikostí 70 – 75 B.

Proto si podprsenky raději kupuji v anonymitě velkých marketů, kde jsou i přijatelné ceny. Ale musím říci, že mi obvykle moc nesedí. Jednou za více než uherský rok si pořídím  podprsenku za 1500 Kč z „profi“ obchodu, ale copak si takový luxus mohu pravidelně dovolit? Po zaplacení všech nutných výdajů mi toho z výplaty moc nezbude. Vynakládat tisícovou a vyšší částku na spodní prádlo je pro mne luxus. 

Kvůli svému studu a nervozitě jsem nakonec skončila bez podprsenky. S kolegyní jsem se rozloučila zvesela, ale ve skutečnosti jsem byla zklamaná. Nemám toto slovo ráda, ale opravdu jsem se cítila trapně.

Cestou domů jsem ale narazila na specializovaný obchůdek spodního prádla. Nejprve jsem byla skeptická, nechtěla jsem opět zažít ten moment ztrapnění, nicméně zvědavost mne přemohla. Vstoupila jsem do obchodu a byla jsem překvapena okamžitou péčí jedné ze zaměstnankyň. Nejenom, že jsem měla na výběr podprsenky naprostý klid, ale k blahu na duši přispívala i skutečnost, že obchod nabízel nepřeberné množství velikostí a lidové ceny do půli tisíce.

Byla jsem natolik spokojena, že jsem odešla se čtyřmi kusy spodního prádla do zásoby. Nyní jsou tomu tři měsíce, co toto prádlo používám a stále je jako nové. Pohodlné a nezdeformované po praní. Obchod Linia mohu vřele doporučit všem ženám, které nemají stoprocentně konfekční velikost.

linia

linia

linia

Stanislava

Foto: Linia

 

Reklama