Dnešním předsevzetím odzvonilo, máme tady vítěze dnešního tématu, kterým je jedna z našich věrných čtenářek. Její úmysl je velice bohulibý, tudíž jsme se rozhodli ji v něm veřejně podpořit.

Kdo si myslíte, že jím je? Dimsy, Maal nebo Eli? Ne, ne!

Dnes jsme se rozhodli odměnit Lenu!

Uvažuje o studiu, ale není pevně rozhodnutá.Co s tím? Poslední impuls? Zvýšená motivace? Malé pošťouchnutí? Doufám, že jím bude právě výhra na Ženě -in! Takže Leno, doufám, že už neváháš a podáváš přihlášku. Moc držíme palce a blahopřejeme k výhře, kterou je taška plná luxusních čokoládových bonbonů Ferrero.

Zítra si na vás brousí klávesnici Eva, která vyhlásila téma křestních jmen.

Mělo vaše jméno vliv na výběr vaší přezdívky na Ženě-in? Znáte jeho původ a význam? Věříte na věštbu podle jména? Kdy slavíte svátek? Je vaše jméno vůbec v kalendáři? Znáte někoho s netradičním jménem?

Jmenujete se po otci, matce, po prarodičích, nebo vás pojmenovali podle jiného klíče? Má několik členů vaší rodiny stejné jméno? Jak je pak oslovujete, sejdou-li se pohromadě, aby nevznikaly zmatky? Váže se k vašemu jménu nějaký příběh? Jste se svým křestním jménem spokojená, nebo byste chtěla raději jiné? A jak mu sluší vaše příjmení?

Své příběhy, úvahy a zamyšlení můžete posílat už teď na adresu

redakce@zena-in.cz

Reklama