Děkuji za další, tentokrát opravdu drsný příspěvek na dnešní téma. A zároveň vám dám hádanku, kterou sama nemůžu rozluštit. Přišla Katy o palec u nohy, nebo ne?

Tak na ty nejraději vzpomínám. Ale jeden ten to předčí. Jako každá malá holka jsem jezdila na kole. Ovšem jedinou věc, kterou jako malá holka nesmíte udělat, je honit se na kole a s kamarádem. Když mě kamarád Pavel začal honit, byla to docela sranda, bohužel mě chytil za nosič, a to neměl dělat. Rána jak z děla, já na zemi. Tak jsem se pomalu začala sbírat . A jak tak na sebe koukám žádná sranda. Pavel, jak mě uvidě,l začal se třást a utekl domů. Tak jsem vzala kolo a šla jsem domů.

Výčet mých zranění byl velký. Odřené oba lokty na rukách, odřená obě kolena, dále odřený do krve i bok a nakonec to nejhorší - palec u nohy. Tak ten byl částečně i s masem odpadlý a držel na takové malé kůži, no prostě fuj tajbl. Jenže Pavel, jak to viděl, tak se lekl a utekl. Máma když mě viděla tak jenom spráskla rukama a šla pro dezinfekci a obvazy. Aby toho nebylo málo, zrovna u nás byla návštěva, ale statečně jsem to zvládla. Máti mně všechno vyčistila, vydezinfikovala obvázala. Jenže co s palcem? Nakonec vzala nůžky, ustřihla a bylo to. Mezitím dorazili Pavlovy rodiče, že prý se doma přiznal, že mě shodil z kola. Když mě viděli, málem je ranila mrtvice, ale naše máma na nás měla metodu: neřvi nebo dostaneš, nikdy jsme nedostali, ale fungovalo to.palec

Dokonce mě chtěli vzít do nemocnice, ale naše máma řekla:" to nic není, takových odřenin ještě bude". No musím říct, že jsem o prázdninách chodila jako mumie, ale za tu dobu, co jsem  měla obvazy, tak za mnou Pavel chodil mastit karty a vydržel to až do sundání všech mých 6 obvazů. Bohužel odřeniny jsem měla až do svých 17 narozenin opravdu hojně.

 

 

Pa čtenářka Katy

 

Byl to kus masa,který visel na kuži.Jako by Vám někdo ufikl čtvrtku palce našikmo.Naštestí to nezasáhlo kost. Ale tý krve.

Co vy na to, milé ženy-in? Máte také nějakou příhodu s dětským karambolem? Nemusí být tak drsný, ale pokud se chcete svěřit, dnešní téma je tu od toho. Pojďte zavzpomínat na dětské bouračky a pády. Dopadly dobře, nebo si z nich nesete nějaké následky?

pište na redakce@zena-in.cz

Reklama