„O brigádě naší dcery jsme se s manželem dozvěděli od její kamarádky. Začaly se spolu přátelit na střední škole a společně studují medicínu. Zašla za námi tajně a ukázala nám obsah, který dává Adéla na sociální síť OnlyFans. Prý doufá, že jí promluvíme do duše, protože její rady, že toho bude jednou litovat, Adéla ignoruje,“ popisuje Adélina matka Šárka.

64a7f6498ac9aobrazek.png
Foto: Shutterstock

S manželem Petrem byli naprosto zděšení, když se dozvěděli, že si jejich dcera nepřivydělává jako servírka, jak jim už rok tvrdí, ale tím, že točí obnažená videa, za jejichž zhlédnutí jí platí její anonymní fanoušci.

„Nikdy by mě nenapadlo, že se bude dcera svlékat na internetu. Bylo mi divné, že si pořád kupuje nové oblečení nebo drahé kabelky, ale myslela jsem si, že jí prostě v restauraci dobře platí. No, dobře ji platí, ale ne v restauraci. Jediné, za co jsem alespoň trochu ráda, je, že na těch videích vystupuje sama a nejde vyloženě o porno. Ale bojím se, aby k tomu nebyl už jen krůček,“ sdílí Šárka své obavy.

Manželé svou dceru s videi samozřejmě konfrontovali a požadovali po ní, aby s jejich natáčením přestala. Myslí si, že by toho ve své pozdější kariéře mohla litovat.

„Řekla nám, že nám do toho nic není a že s tím rozhodně přestat nehodlá. Dokonce uvažuje i o tom, že sekne s medicínou, protože takhle si vydělá s minimem námahy mnohem víc peněz. Byli jsme s manželem ochotní jí měsíčně klidně posílat víc peněz než doteď, aby se přestala ukazovat, ale odmítla to s tím, že už jí nemáme posílat nic, protože je finančně samostatná. Taková hodná holka to vždycky byla, vůbec nechápu, že spadla na takové dno. Snad si to rozmyslí, když do ní s manželem budeme pořád hučet,“ uzavírá Šárka.

Zdroj: respondentka Šárka

Čtěte také:

Reklama