na to se vás ptá čtenářka Alča, kterou dnešní téma inspirovalo k příspěvku o vlezlých obchodnicích, které odchytávají lidi v obchodních centrech. Už jste je někdy potkala? Odolala jste, nebo vás zlákaly?

Zdravím všechny ženy-in

Dnešní téma mě inspirovalo k otázce. Už vás odchytila „leštička nehtů? Občas není zbytí a musím zajet do obchodního centra na velký nákup. Znáte ženskou, která se dostane mezi obchody. Když už jsem tam byla, chtěla jsem se podívat na nějaké novinky a prolézala butiky.

Občas bývají v hlavních „ulicích“obchodních center prodejní a reklamní akce. No tentokrát tam byl stánek s převratnými balzámy na leštění nehtů. Ženy, které u těch stánků „loví“zákazníky jsou opravdu hodně neodbytné. Vyběhla proti mně, jestli nechci vyzkoušet tuto převratnou novinku v péči o nehty. Ani jsem se nestačila nadechnout, že nemám zájem, už mě měla. Moje nehty tedy opravdu nevypadaly ukázkově. Starý lak už se lehounce obrušoval, a já jsem se zastyděla. Jenomže to byla přesně voda na její mlýn.  Když máte nehty dokonalé, těžko na nich poznáte rozdíl. A tak mi ten můj starý lak odlakovala, natřela zázračným balzámem a vyleštila. Nehet vypadal jak nalakovaný, byla jsem spokojená. Jenomže byl jenom jeden a už mi vnucovala kelímek se zázračným regenerátorem na nehty, A k němu jako bonus…No však to možná znáte. Dalo mi hodně práce vyzout se z jejího područí a zmizet.

Stávají tam poměrně často, a vždycky lituji těch obětí, které lapí. Chtěla bych vědět, jestli jste si náhodou ten zázrak někdy nekoupily a jak jste s ním spokojené. Většinou to dopadne tak, že člověk na podobných akcích utratí spoustu peněz a nakonec zboží stejně nevyužije.

Tak to je moje malá vzpomínka na leštičky nehtů. Od té doby se jim opravdu vyhýbám obloukem a tvářím se děsně nepřístupně.

Vaše Alča

Pozn.red.Text nebyl redakčně upraven

Milá Alčo, máte pravdu, dokážou se pěkně vtírat. U „nás“v Letňaech, kam občas zajedu, jsou také. Ale na druhou stranu, se jim nelze divit, je to jejich obživa.

Už jste je někdy potkaly, milé ženy-in? Máte ten zázrak na leštění nehtů dokonce doma? Používáte ho? Jak jste spokojená? Napište nám.

Můžete napsat cokoliv, co se týká dnešního tématu-nehtů.

Docela by mě zajímalo, jak odstraňujete kůžičku okolo nehtového lůžka? Stříháte ji, nebo zatlačujete? Používáte takové vychytávky jako je podkladový lak, zpevňovač nehtů, výživa a podobně?

Napište nám, na vaše příspěvky se stále těším na adrese: redakce@zena-in.cz

Reklama