Milé Ženy-in, připravili jsme pro vás další soutěž. Tentokrát bude hlavní cena opravdu lákavá - vítěz od nás dostane 5000 korun.

Jak soutěžit? Je to snadné!

Do soutěže jsou automaticky zapojeni všichni přihlášení (pozor, abyste mohla soutěžit, musíte mít ve svém profilu vyplněnou adresu!). Pokud ještě nejste na Ženě-in zaregistrovaná, můžete tak učinit ZDE.

Aktivitou na Ženě-in budete sbírat body, které se budou přičítat na vaše konto. Co bodujeme?

  • Otevření jakékoli stránky na Ženě-in: 1 bod
  • Komentář pod článkem: 2 body
  • Příspěvek v diskusích: 2 body

Abychom se vyhnuli spamu v komentářích, nesmyslným příspěvkům (v některých případech řady smajlíků, jednoslovná vyjádření apod...) a nebo příspěvkům nesouvisejícím s daným tématem, takové soutěžící vyřadíme.

V pondělí spustíme navíc stránku, na které budete moci na takové příspěvky upozornit. Zároveň zveřejníme i adresu, kde se bude zobrazovat váš aktuální bodový stav.

Kdo bude vítězem?

Celkem vyhrají tři soutěžící.

Dárkový balíček (toaletní tašku plnou luxusní kosmetiky Radox navrženou exkluzivně Klárou Nademlýnskou a kazetu s deodorantem a tělovým krémem Celine Dion Sensational) pošleme tomu, kdo se umístí mezi prvními 2000 soutěžícími s největším počtem bodů a bude mít štěstí při losování.

5000 korun získá ten, jehož bodový stav se přiblíží co nejvíc průměru 2000 soutěžících, kteří získají nejvíc bodů. V případě, že takových bude víc, rozhodne mezi nimi o vítězi los. Zjednodušeně řečeno: Pro to, abyste vyhráli, nesmíte být na Ženě-in ani moc pasivní, ani aktivní. Zkrátka tak akorát.

Ze všech, kteří se zúčastní soutěže, pak vylosujeme dalšího šťastlivce, který dostane dárkový balíček (toaletní tašku plnou luxusní kosmetiky Radox navrženou exkluzivně Klárou Nademlýnskou a parfém Pierre Cardin Pour Femme).

Nezapomeňte. Startujeme v pondělí 20. dubna v 8.30 hodin, soutěž potrvá týden, tedy do nedělní půlnoci.

Reklama