Dobrý den milá Glady, není nad to mít svou kadeřnici, která ví, co vám bude slušet. To je hotový poklad! :) Krásný den!


 

Po mateřské dovolené jsem nastoupila do kanceláře, kde se mnou pracovala maminka jedné místní kadeřnice. Takže je jasné, že všechny ženy z kanceláře chodily k této kadeřnici. Měly jsme štěstí, byla a je velmi šikovná.

Od té doby, a je to už neuvěřitelných 23 let, ke stejné kadeřnici chodím pořád. Chodím pravidelně co šest týdnů, někdy i dřív, když potřebuju vylepšit na nějakou zvláštní příležitost.  Na každou návštěvu kadeřnice se těším, protože za tu dobu se z nás staly přítelkyně. Vždycky probereme nejen stav mých vlasů, ale veškeré novinky a drby z našeho malého města.

Úžasné je, že už nemusím ani říkat, co chci s vlasy dělat. Moje kadeřnice Jaruška se koukne a už ví. Pravidelně mi vlasy barví, když je třeba,tak je  přistřihne a když už jsou moc nečesatelné natočí mi slabou šetrnou trvalou. Pochopitelně i barvu mi vždycky namíchá tak, že jsem spokojena. Sem tam uděláme změnu, třeba melírek nebo trošku jiný odstín. Za celé ty roky se nestalo, že bych od „své“ kadeřnice  odcházela  nespokojena. Vždycky se cítím jakoby omlazena a svěží. Jsem ráda, že mám tak šikovnou kadeřnici. Jednou se mi stalo, že Jaruška měla dovolenou a já zrovna potřebovala nabarvit. Pustila jsem se tedy do toho sama……a výsledek ?……měla jsem hlavu jako rudá záře nad Kladnem…nějak jsem tu barvu netrefila. Naštěstí jen pár dní, pak moje dvorní kadeřnice vše zachránila. Takže pro mě je to jasné, určitě preferuju profesionální péči o vlasy a žádné experimenty na svých vlasech už zkoušet nebudu. Přeju všem aby si našly tak skvělou a příjemnou kadeřnici jako mám já.

glady

Pozn. red: Text neprošel redakční korekturou

Téma dnešního dne: Chodíte ke kadeřníkovi?

  • Jak často chodíte ke kadeřnici?
  • Barvíte si vlasy? A v salonu, nebo doma?
  • Přinesla jste kadeřnici obrázek a nechala se ostříhat podle něj?
  • Jak výsledek dopadl?
  • Toužila jste někdy po účesu, který nosila nějaká celebrita?
  • Chytla vám špatně barva? Co jste dělala?
  • Chodíte ke kadeřnici jednou za rok?
  • Nechodíte ke kadeřnici vůbec? Proč?

Napište mi, co vás k tématu napadne, budu se moc těšit. Jedna z vás tentokrát získá voňavý dárek, kouzelnou toaletku Cherry Bloom od Yves Rocher (100 ml, edT) v hodnotě 710 Kč:

edt

Pište jako vždy na adresu redakce@zena-in.cz do dnešních 14.30 hodin, předmětem e-mailu je KADEŘNÍK. Předem děkuju!

Reklama