Cinkání klíčků bude ještě dlouho znít v uších nejen Lucie Bílé. Ta totiž předávala předposlední srpnový den 22 klíčů od velkoprostorových dodávek, které usnadní život handicapovaným.

Lucie Bílá

Lucie Bílá je na poli charity stejně aktivní, jako ve svém profesním životě. A proto se stala téměř na čtyři měsíce jedním ze tří patronů projektu „20 let - Slavíme a pomáháme.“ Tato charitativní sbírka hypermarketů Globus byla zhruba v polovině srpna ukončena a to s překvapivými výsledky.

Od začátku projektu do toho šla Lucie Bílá s jasným cílem: „Získat co nejvíc finančních prostředků k nákupu speciálních aut pro přepravu tělesně postižených. Taková pomoc mně opravdu bavila a věřím, že  bavila i zákazníky Globusu.“ A že to tak skutečně bylo, potvrzuje i vybraná rekordní částka.

Lucie Bílá

K 20. výročí působení na českém trhu hypermarket Globus plánoval nákup 20 velkoprostorových aut.  Téměř čtyřměsíční charitativní sbírka však přinesla 14,3 milionů korun. Za ně mohl Globus nakoupit ne původně avizovaných 20, ale 22 speciálně upravených aut pro handicapované po celé ČR.

„Ráda bych poděkovala všem, kteří se na tomto projektu podíleli. Ať je to Globus, jeho partneři, Konto Bariéry, anebo samotní zákazníci – všichni se do projektu zapojili s neskutečnou chutí. Jsem ráda, že lidem v České republice není pomoc druhým lhostejná a cizí. Díky společným silám jsme tak dokázali o něco víc, a to je prostě fantastický pocit. Přeju obdarovaným organizacím, aby jim auta sloužila a ony tak mohly usnadňovat život svým klientům a dělat je o něco šťastnějšími,“ pozitivně uzavírá Lucie Bílá.

Lucie Bílá

Více informací na www.globus.cz

Reklama