Cyklistika 21. století
5ad9a607cf80dobrazek.jpg

Dlouhé trasy na kole bez přestávek. YENKEE nabízí ve svém příslušenství na kolo praktický držák telefonu na řídítka se spoustou kapes. „Telefon má tak cyklista stále na očích. Díky zapnuté navigaci pak ví přesně, kam jede.,“ vysvětluje výhody pouzdra Goran Setler, zástupce moderní značky příslušenství YENKEE. Pouzdro je vyrobeno z odolného PVC elegantní oxfordské tkaniny a lycry. Poskytuje zároveň ochranu před prachem, poškrábáním a postříkání vodou.

Mobilní telefon stále na svém místě
5ad9a6166be80obrazek.jpg

Návštěva posilovny nebo běhání se dnes již neobejde bez poslechu hudby. Většina lidí používá k tomuto účelu mobilní telefony. Otázkou zůstává kam ho vhodně umístit. Řešením je sportovní pouzdro pro mobilní telefon od YENKEE. Lze ho jednoduše připnout na paži a telefon tak drží na svém místě jako přibitý.

Ledvinky nejsou out
5ad9a62f82666obrazek.jpg

Komu schází slavná éra ledvinek, pro toho si YENKEE přichystalo moderní outdoorovou běžeckou ledvinku, která je vyrobena z prémiových materiálu zaručující dlouhodobou životnost. „Čím dal více lidí poslouchá hudbu při sportu. Často ale bojují s tím, kam telefon dát. Nabízíme proto šikovnou ledvinku, která se dá schovat pod triko, a telefon tak není nutné neustále kontrolovat, jestli je tam, kde má,“ doplňuje Goran Setler.

Pryč s překážejícími kabely
5ad9a5e4a846bobrazek.jpg

Neustále se motající kabely, které překáží při každém pohybu. „V YENKEE jsme se rozhodli následovat nejnovější trendy a nabízíme bezdrátová bluetooth sluchátka nabitá moderními technologiemi,“ osvětluje situaci Goran Setler. Bezdrátová sluchátka GROOVE nabízí perfektní zvuk. K telefonu je lze připojit pomocí moderního Bluetooth 4.0 + EDR a podporují i funkci handsfree. Na trhu jsou na výběr tři designové varianty, které skvěle doplní každý fitness outfit.