Včera mě v metru zaujala dívka. Žádná hubenka. Stehna pěkně vymakaná, lýtka jako profesionální běžkyně, naditá v černých legínách a džínové sukni sotva zakrývající to nejnutnější. Na nohách balerínky a pohybovala se tak lehce a suverénně, až mi to vyráželo dech.

Ale když jsem ji tak pozorovala, musela jsem uznat, že jí to sluší. A světe div se, možná právě díky těm legínám. Držely všechno to masíčko pěkně pohromadě, nikde se nic netřáslo a její nohy vypadaly určitě lépe, než kdyby měla tělové punčocháče.
Legíny jí udělaly dobrou službu a už vůbec mi nepřipadaly tak s prominutím nechutné jako za našeho mládí, kdy poprvé přišly do módy.

Určitě namítnete, že tenkrát vlastně suplovaly kalhoty a jejich nositelky nám dopřávaly „úchvatný" pohled na rozložité zadnice rozbrázděné gumičkami kalhotek, v „lepším" případě dozdobené ještě jejich vzorkem. 

Dnes už jsme toho naštěstí ušetřeni a s holým" zadkem nikoho nepotkáme. Je pěkně schovaný pod šaty a sukněmi, a legíny tak vlastně nahrazují punčocháče.

Tak je nosí třeba hvězdy.Já osobně si je ráda odpustím, ale jak jste na tom vy?Vzaly jste je na milost?
Kam je nosíte?
Potkala jste poslední dobou někoho, kdo je nosí postaru?
Nosíte je třeba doma?

Reklama