Přečtěte si také: Životní klika? Čech vyhrál v loterii už podruhé, tentokrát v Eurojackpotu přes 25 milionů

Výherkyně si ale namísto nového obydlí vzala raději ekvivalent jeho ceny v penězích. Za ně si v první řadě plánuje pořídit nové auto.

sazka2.jpg

Nejdříve šok, poté oslava
„Sázím už pěknou řádku let. Myslím, že od prvního tiketu, co jsem si kdy koupila, je to nějakých dvacet let. Snažím se přitom nevynechat žádné slosování,“ prozradila nám výherkyně. Štěstí se na ni usmálo už dříve, asi proto ji sázení nikdy neomrzelo.

Když ale při kontrole tiketu na displeji telefonu uviděla, co jí sázenka koupená v tabáku přinesla, vůbec tomu nemohla uvěřit. Raději si čísla několikrát zkontrolovala a až poté si dovolila začít oslavovat.

„Udělalo mi to nesmírnou radost!“
A s kým se o radostnou novinku podělila? „O výhře jsem zatím s nikým příliš nemluvila. Ví to jenom manžel, naše dvě děti a moji rodiče. Možná to časem prozradím ještě někomu dalšímu, ale jsem v tomhle raději opatrná,“ uvedla výherkyně.

Stejně opatrná byla i s výherním tiketem. Protože se bála, že ho ztratí nebo někde nechá, raději ho zapnula do vnitřní kapsy oblíbeného kabátu.

Sázení je její tradice
Žena ve svém životě žádné velké změny neplánuje. Zůstane ve stejném zaměstnání, ve stejném domě a nehodlá měnit ani přístup ke svému okolí. „Samozřejmě, že mi výhra udělala velkou radost, kolikrát za život se vám stane, že vyhrajete tolik peněz?“ položila řečnickou otázku.

Sázení se však rozhodně vzdávat nebude. Nejde jí prý ani tak o další velkou výhru jako spíš o to, že si chce tuto svou tradici zachovat a čas od času trochu zariskovat.

Svou sázenku můžete podat na prodejních místech Sazky, ale také jednoduše online na tomto odkaze.

Úvodní fotografie je pouze ilustrační a nezachycuje skutečnou výherkyni. Autor fotografie: iStock Photo.
605dfd2dd90bcobrazek.png

Reklama