Milá redakce,

dnešní téma je jako ušité přímo na mě.

Dříve jsem dokázala ocenit sama sebe, dokázala jsem si říct: to zvládnu, mám na lepší, skvěle vypadám, jsem hezká. Ale to vše už se nějak vytratilo...

Že jsem hezká a že mi to sluší, si řeknu jen jednou za dva měsíce (a to jsem někde slyšela, že každý člověk by si měl každé ráno před zrcadlem říct "mně to dnes ale sluší").

Možná se to vše vytratilo, protože jsem si našla kluka.

Jen sedím pořád doma v teplákách... s nikým nejdu ven. Nenamaluju se a pak, když s přítelem jdu ven a vidím ty nafintěné fintilky (které mají nosánek tak moc nahoru, že přes něj nevidí), tak na mne dopadne hrozná depka, že já vypadám jak ze starých dob.

Nemoderně oblečená, vlasy skoro na mikádo bez nějaké barvy, bez melíru... bez make-upu... a ještě když se přítel na ně tak po očku dívá... ani bych možná ty depky neměla nebýt přítele, že se po těch fintilkách dívá.

A to, že mi občas řekne, že bych se trochu mohla dát do kupy, to mi taky nepřidá. Možná má pravdu.

Jenže když někam s ním chci zajít, hezky se oblíknout, nalíčit, tak mi zase řekne, že nemá peníze, aby někam chodil. Ale s kamarádem si ven posedět někam zajde. :-(

Tak nevím, kde je chyba?!

Jana


Milá Jano,
proč takové nízké sebevědomí? Máte přítele, který je s Vámi, a přesto si říkáte, že se mu určitě líbí cizí dívky?! Partner by ve Vás měl vzbuzovat pocit, že jste krásná. Pokud je tomu naopak, být Vámi, zamyslela bych se nad tím, zda ta chyba není například ve výběru muže po Vašem boku.

Malá rada: namalujte se, hezky se oblečte, zavolejte kamarádce a partnerovi řekněte, že dnes večer vyrážíte do společnosti s ní. A kdyby se Vás zeptal proč, tak mu odpovězte, že je to proto, že MÁTE RÁDA SAMA SEBE!

Milé ženy-in, přeji vám všem krásné ráno. Naše dnešní téma: MÁM SE RÁDA. Co Vaše sebevědomí? Umíte se ocenit? Co jste dokázala a jste na to hrdá? Ocení Vás okolí?

                                                        redakce@zena-in.cz

Reklama