Rozchod dokáže zamávat s psychikou každé ženy. Zvláště poté, co odhalí partnerovu nevěru. Jenže o Olinu (29) začínají mít její kamarádky strach. Už půl roku totiž nemyslí na nic jiného, než jak se svému ex zas a znovu co nejvíce pomstít.

„Ano, přiznávám, sžírá mě neskutečná nenávist k bývalému příteli. Pořád dokola si představuji, jak se mu pomstít. Občas jsou to hodně drsné scénáře, kterých bych v reálném životě samozřejmě nebyla schopná, a tak mu dávkuji jen jejich slabé odvary,“ svěřuje se Olina, kterou její přítel opustil před šesti měsíci. Po dvouletém vztahu se vrátil k bývalé přítelkyni, o které své partnerce do té doby tvrdil, že už k ní lásku necítí, a je něco jako jeho sestra.

žena

„Jasně, žárlila jsem i tak. Ale na druhou stranu, jak bych mohla žít s někým, komu nevěřím? A tak jsem jejich schůzky tolerovala a říkala si, že by mi snad nelhal. Když ale vyšlo najevo, že spolu už celý rok spí, postavila jsem Kamila před hotovou věc – okamžitě se s ní přestane vídat. Jestli jsem ale čekala jeho kajícný přístup, byl to omyl. Oznámil mi, že ji miluje, a stěhuje se k ní. Rozchod by ošklivý, vyčetl mi první poslední. V té chvíli mi dalo děsnou práci, abych ho nevzala něčím po hlavě. Kdyby mi alespoň celou dobu necpal do hlavy lži o bezmála sourozeneckém vztahu!“ vidí ještě dnes rudě. A dodnes to také dává Kamilovi „sežrat“, jak sama říká.

První pomsta, ke které se odhodlala, patřila jeho autu. Ještě ten večer jsem mu objela jeho milovaný vůz klíčem a na kapotu napsala nelichotivá slova. Jasně že hned věděl, za kým má jít. Sice mě zahrnul spoustou urážek, ale zřejmě věděl, že má sám máslo na hlavě. A tak nic nehlásil a řekl, že tím jsme si kvit. To určitě! Jeho zradě se žádná pomsta nevyrovná! Proto dnes a denně vymýšlím další a další jobovky, které mu znepříjemní život,“ svěřuje se Olina, která by již realizované pomsty prý už ani nespočítala na prstech.

„Nejdřív ze všeho jsem poslala jeho zaměstnavateli anonym, že Kamil si přivydělává ještě jinde. Že má svou vlastní živnost a přetahuje jim klienty, to samozřejmě neslyšel jeho šéf rád. A tak mu dal výpověď. Můj ex se tedy začal věnovat své firmě naplno. Co teď? Napadlo mě, poštvat na něj finančák,“ vyjmenovává s uspokojením Olina, která má na svědomí i další kousky. „Nejvíc mě bavilo podat mu inzerát na gay seznamku. Když už to nevydržel a změnil si telefonní číslo, nebyl pro mě problém zjistit si ho a dát další inzerát. Tentokrát levně prodával svůj byt. To asi bylo zájemců! Samozřejmě ze všeho podezíral mě, ale já dělala mrtvého brouka. Dokázat mi nic nemohl,“ usmívá se mladá žena s tím, že už kuje další pikle. To se ale nelíbí její nejlepší kamarádce, která o tom jako jediná ví.

žena

„Posílá mě za psychologem, že to prý už není normální. Jí se to ale mluví, když podobnou sviňárnu nezažila! Jednou budu mít jistě všech těch pomst dost a nabažím se jeho utrpení, ale zatím je to ještě až příliš čerstvé. Tak ať trpí i on!“ dodává Olina.

Čtěte také:

Reklama