Plánujete do bytu či domu novou stínicí techniku a stále se neumíte rozhodnout, co je pro vaše bydlení to nejlepší? Využijte zajímavých slev, akcí a dnů otevřených dveří u vybraných firem, které jsou součástí Sdružení výrobců stínicí techniky a jejích částí!

Stejně jako každý rok, také letos pořádá Sdružení výrobců stínicí techniky a jejích částí (SVST) 16. května Den stínicí techniky. Smyslem tohoto dne je vzbudit zájem koncových zákazníků, odborné veřejnosti, ale také médií o tento obor. Řada firem v různých regionech České republiky připravila pro své klienty aktivity zaměřené na obor stínění. Jedná se např. o Dny otevřených dveří, akční slevy, přednášky pro studenty středních škol s technickým a stavebním zaměřením.

Stínová technika

Na webových stránkách SVST bude právě v tento den otevřena nová sekce – Fórum dotazů, kde zájemci naleznou odpovědi na nejčastější dotazy, se kterými se výrobci a montážní firmy z oboru stínění setkávají.

SVST v rámci Dne stínicí techniky každým rokem předává vybranému subjektu darovací poukaz v určité hodnotě, na kterém se podílí někteří členové sdružení. Tentokrát bude dar v hodnotě 42 000 Kč poskytnut Domovu Sv. Josefa, Žíreč u Dvora Králové.

Jednotlivé akce výrobců stínicí techniky:

  • ALMMA spol. s r.o., Dobříš, www.almma.cz – 14. 5. 2015 – Den otevřených dveří na nově otevřené pobočce v Praze 10, Moskevská 63
  • BECKER motory s.r.o., Praha, www.becker-motory.cz  – 15. 5. 2015 – Den otevřených dveří.
  • Building Plastics s.r.o., Velká Bíteš, www.buildingplastics.cz – 16. 5. 2015 – Den otevřených dveří.
  • CLIMASTYL s.r.o., Hradec Králové, www.climastyl.cz – 16. 5. 2015 – prodloužená pracovní doba do 15 hodin, sleva 20 % na všechny výrobky Climax při sepsání objednávky v tento den.
  • HELLA stínicí technika s.r.o., Praha, www.hella-czech.cz – 16. 5. 2015 – mimořádná sleva.
  • HOPA Plzeň s.r.o., Plzeň, www.ho-pa.cz – 16. 5. 2015 – Den otevřených dveří v nové provozní budově.
  • ISOTRA a.s., Opava, www.isotra.cz – 15. 5. 2015 – Den otevřených dveří s odbornou exkurzí pro studenty středních škol s technickým a stavebním zaměřením.
  • LOMAX & Co s.r.o., Bořetice, Brno, www.lomax.cz – 16. 5. 2015 – Den otevřených dveří pro zákazníky, projektanty či architekty ve všech showrooms napříč celou Českou republikou a Slovenskem (showroom v Brně v Centru Kaštanová – prodej celý víkend). Soutěž o kolekci exkluzivních vín, za závaznou objednávku hodnotný dárek.
  • Sodoma Perfecta s.r.o., Praha, www.perfecta.cz – 21. týden (po Dni stínicí techniky) slevová akce 4+1 roleta zdarma.

Více informací na www.svst.cz.

Stínová technika

Reklama