Návratem k tradici konání kvalitního hudebního festivalu v Malé Skále bude první ročník jednodenního festivalu Maloskalská noc , který se uskuteční 22. června. Účast přislíbili hvězdy české a slovenské populární hudby a pamatováno bude i na ty nejmenší.

Festival je koncipován jako jednodenní a rodinný. Tomu je přizpůsobena dramaturgie. Hlavně pro děti tu bude celá řada doprovodných aktivit: velká dětská herní zóna, malování na obličej, skákací hrad, rychlostní modely autíček, pro celé rodiny od dopoledních hodin neckyáda na Jizeře, čtyřkolky či lukostřelba.  Samozřejmostí bude kvalitní občerstvení, stálá služba a kojící koutek.

Umělci, kteří přislíbili účast

Richard Müller
Ikona česko-slovenské populární hudby. Novinář, scénárista, fotograf, ale hlavně zpěvák, textař a skladatel.

muler

Mig21
Stálice tuzemské hudební scény, festivalových a klubových pódií.

m

Eddie Stoilow
Svou kariéru začali v roce 2004 a své první album drze nazvali Best Of. Svou vytrvalostí se stali kapelou, která už má svá pevná místa na mapě koncertních „štací“ po celé ČR

a

Anna K
Anně K (vlastním jménem Luciana Krecarová), rodačce z Krkonoš dal osud do vínku lásku k hudbě

k

 Rybičky 48
Česká pop-punková kapela z Kutné Hory založena v roce 2002.

ad

Maloskalská noc je festival na tradičním festivalovém místě a přejeme festivalu, aby se chytil, našel své posluchače a nám, abychom se s nimi na tomto festivalu potkávali často.

Jaroslav Uhlíř
Notoricky známý muzikant snad všem věkovým kategoriím. Známá je jeho tvorba zejména ve spojení se jmény Eva Pilarová, Karel Šíp a hlavně Zdeněk Svěrák.

uhlir

 Walda Gang
Walda Gang se prezentuje rockově upravenými písněmi Waldemara Matušky v podání téměř identického dvojníka „ Waldy“.

w 

 Pískomil se vrací
Kapela pro kluky a holky, která se líbí i rodičům. Členové kapely Pískomil se vrací vám budou povědomí.

kkk

ABBA Stars
Skupina ABBA STARS oslavila na podzim roku 2012 devítileté  výročí svojí existence. Během této doby se stala jednou z nejúspěšnějších světových revivalů, odehrála přes 600 koncertních vystoupení u nás i v zahraničí a získala si respekt fanoušků i kritiků

abba

ad.

plakat

Těšíme se na vás! Program začíná už v 14:00, v sobotu 22. června 2013

více informací: www.maloskalskanoc.cz

Reklama