Okořenit si po letech vztahu sexuální život není na škodu. Jenže hra, pro kterou se rozhodli Jitka (38 let) s manželem, byla nakonec peprná víc, než by si přáli.

Představy jsou sice fajn, ale pokud některé z nich realizujete, posune to prožitek zase o kousek dál. Jitka se rozhodla dopřát svému muži pocit, že si v baru „koupí“ luxusní prostitutku, za kterou se ona sama převlékne. „Nikdy jsme nic podobného nedělali, takže zvědavost byla obrovská. Musím přiznat, že i já se na ten zážitek těšila. Nakoupila jsem si rajcovní oblečení a v duchu si představovala, jak to asi bude probíhat. Plán byl takový, že se potkáme v baru v centru, a pak odejdeme do předem zamluveného hotelu,“ vzpomíná na chvíle netrpělivého očekávání. Jenže…

prostitute

Zdroj fotografií: www.shutterstock.com

V den D se svůdně oblékla, nalíčila a vydala se na místo určení. „Už samotné přípravy mě vzrušily na maximum, co asi přijde pak, malovala jsem si večerní nevšední zážitky. Cestou po ulici se za mnou lidé otáčeli, ale já se nenechala vykolejit. I v baru jsem byla středem pozornosti a hned si ke mně přisedl nějaký muž. Flirtoval se mnou a já se přidala. Proč ne, jen ať se dostanu do své role! Manžel měl navíc zpoždění, nemohl se utrhnout z práce, a tak jsem alespoň vyplnila čas koketováním, který mi zvedalo sebevědomí. Můj prozatímní společník ale začínal mít slušně upito, dělal mi návrhy a já se začala modlit, ať už přijde Ivan. Naštěstí dorazil včas, já svého nápadníka odpálkovala a mohla konečně začít naši hru. Po jedné skleničce už si mě ten pravý odváděl z baru na hotel,“ pokračuje ve vyprávění Jitka. Jenže plán záhy nabral jiný směr.

„Ten můj nápadník z baru vyběhl za námi a na dvorku se vrhl na Ivana. S nadávkami, co že si to dovoluje, přebírat mu jeho šlapku, do něj začal bušit pěstmi. Než se vzpamatoval z toho šoku a opilcův útok odrazil, abychom mohli utéct, schytal pěkných pár ran. Schytaly to dva zuby a na oku se mu vybarvoval pěkný monokl. Místo hotelu jsme tak skončili na pohotovosti. Vzrušení to tedy bylo, jen jiné, než jsme doufali. Už nikdy víc,“ kroutí hlavou Jitka.

Čtěte také:

Reklama