Je pro Vás vaření a pečení vášní, ale rádi byste si tyto činnosti co nejvíce ulehčili? Nový kuchyňský robot MaxxiMUM od značky Bosch s nejvýkonnějším motorem na trhu a více než 120 funkcemi vám to umožní!

Nový prémiový kuchyňský robot MaxxiMUM od značky Bosch s nejvýkonnějším motorem na trhu o síle 1600 W a více než 120 funkcemi poskytuje optimální podporu pro rychlou a jednoduchou přípravu nejrůznějších druhů jídel, ať už se jedná o čerstvě upečený chléb, domácí těstoviny nebo smaženou zeleninu v asijském stylu. Svým vysoce kvalitním celokovovým provedením ztělesňuje sílu, pevnost a odolnost a elegantním vzhledem broušeného kovu zapůsobí na nejednoho milovníka designu.

bosch

Vytvořte z kuchyně místo nekonečných možností a lákavých požitků s novým kuchyňským robotem MaxxiMUM od značky Bosch, který nabízí nejvýkonnější motor na trhu a více než 120 funkcí

Překážkou není ani to netužší těsto

Také vám přijde hnětení těsta velice namáhavé a zdlouhavé? S výkonným kuchyňským robotem MaxxiMUM bude hračkou jak velký objem, tak i to nejtužší těsto, a to díky novému inteligentnímu senzoru Smart dough sensor, který udržuje stálou rychlost míchání či hnětení, a zabraňuje tak zpomalování. Doslova novou dimenzi v oblasti zpracování těsta pak představuje 3D Planetární systém míchání - inovované míchací metly se pohybují ne ve dvou, ale hned ve třech směrech současně a zajišťují rychlejší a důkladnější míchání s těmi nejlepšími výsledky.

Myslí opravdu na všechno? Ano!

S novým kuchyňským robotem MaxxiMUM nejenže příprava jídel jednoduše vypadá, ona opravdu jednoduchá je. Jedním z prvků, které to umožňují, je EasyArm Lift. Ten zajišťuje jednoduchou a lehkou manipulaci s 3zónovým multifunkčním ramenem robota, a dovoluje tak snadno a rychle měnit příslušenství. Novinkou je také pečlivě navržená parkovací poloha robota s nálevkou Easy Fill, dík níž lze bez zbytečného nepořádku přidávat ingredience tak, aby nekončily na míchací metle, ale přímo v mixovací míse. Tato mísa je navíc natolik objemná, že v ní můžete připravit více těsta na sladké pečivo nebo třeba chléb, než je jedna rodina schopna najednou spořádat – až 3 kilogramy.

bosch

Není cesty zpět

Každý, kdo si pořídí MaxxiMUM od značky Bosch, už se s ním nikdy nebude chtít rozloučit. Svou roli zde hraje i elegantní a nadčasový design tohoto kuchyňského pomocníka. Vysoce kvalitní celokovové provedení robota a mixovací mísa z broušené nerezové oceli zajišťuje kvalitu a dlouhověkost. Skleněný Thermosafe mixér, odolný teplu i chladu, je se svým objemem 1,75 litru skutečným všeumělem, se kterým připravíte nejrůznější kulinářské speciality – od horkých i studených polévek po nápoje z mraženého ovoce nebo jiné koktejly.

Výběr příslušenství i pro ty nejnáročnější

Díky široké škále kvalitního příslušenství s více než 120 funkcemi vás nikdy neomrzí stále objevovat nové a nové vynikající možnosti robota. Kromě běžných nástavců, jakými jsou mixér, průběhový krouhač pro krájení, strouhání či sekání, nebo třeba mlýnek na maso, je k dispozici také výběr dalšího speciálního příslušenství, na které si jen vzpomenete – od nástavce na lisování ovoce, který je perfektní pro výrobu džemu, přes kotouč pro asijskou kuchyni po nástavec na výrobu těstovin nebo přípravu stříkaného těsta. Není pochyb o tom, že kuchyňský robot MaxxiMUM je ideální i pro ty nejnáročnější kuchaře a pekaře.

Kompletní nabídku kuchyňských robotů Bosch MaxxiMUM naleznete v průběhu června na www.bosch-home.cz.

Reklama