Mirka (42) poznala Karolína před rokem, už jako rozvedeného. Ze zkrachovalého manželství měl šestiletého syna, o němž jí řekl hned na začátku. Nadšená nebyla, ale pohledného a sympatického muže, na kterého doma nečeká partnerka, nenajdete za každým rohem. A tak byla ochotná leccos strávit.

Zamilovala se a po pár měsících došlo na společné bydlení. Malého Dominika, kterého měl Mirek doma každý druhý víkend, už znala. Absolvovali několik výletů a vycházeli spolu víc než dobře. Jenže netušila, že se vyskytne jiná překážka, která vztah už v jeho začátcích odsoudí k záhubě. Exmanželka.

Foto: Shutterstock

Byl tu pro ni neustále

„Vím, že mu bývalá čas od času zavolala, když jsme spolu ještě nežili. Většinou jí to ani nevzal, jen napsal, že zavolá později. Už tehdy mi připadal jejich kontakt až moc častý. Jenže to byla jen špička ledovce. Ta ženská na něm byla normálně závislá a on jí vše toleroval. Vůbec mu to nepřišlo divné. Naopak, považoval za zcela přirozené, že jí se vším pomáhá,“ kroutí hlavou Karolína, kterou to ale nesmírně vytáčelo. Zpočátku se sice snažila držet zpět, ale časem si už neodpustila uštěpačné poznámky při každém pípnutí mobilu. Žárlila čím dál víc.

Buď ona, nebo já

On se nejdřív snažil svou novou partnerku chápat. Stále dokola vysvětloval, že s ex vážně zůstali jen dobrými přáteli. Je matkou jeho syna, a tak ji nemůže a ani nechce ze svého života odstřihnout. Časem však domlouvání přešlo v hádky. Nakonec Karolína přišla s jasným stanoviskem: Buď ona, nebo exmanželka. Když se Mirek odmítl pro jednu z nich rozhodnout, sbalila si kufry a opustila ho.

Čeho je moc…

„Pořád si stojím za tím, že to nebylo normální. Pomáhal jí každý týden s těžkými nákupy, vozil její rodiče po doktorech, několikrát do týdne řešili Dominikův školní prospěch, prostě všechno! Jako by se snad ani nikdy nerozvedli,“ svěřuje se Karolína a má jasno: „Už nikdy, nikdy si nic nezačnu s chlapem, co má děti. Leda by byl vdovec!“

Čtěte také:

Reklama