Reaguji na výzvu redakce - musím přiznat, že články i fotografie jsou zajímavé a vyberu si každý den něco. Vzhledem k tomu, že ráda soutěžím, zúčastnila jsem se i klikací soutěže, a díky tomu, jak jsem dopadla, začala jsem přemýšlet o jiném využití času.

Samozřejmě, že i nadále čtu vaše články, které se mi líbí, i nadále hraji své oblíbené piškvorky a lodě, ale začala jsem tomu věnovat méně času.

Ke čtvrtečnímu  vydání jsem chtěla také něco připsat, bohužel jsem se k tomu již nedostala. Dělám orientační běh - závodím - je to velice dobrý sport a doporučovala bych ho všem ženám. Když běháte po lese a hledáte kontroly na čerstvém vzduchu, pročistí se vám hlava a také něco děláte pro své tělo. Závodím již čtvrtý rok  a mohu doporučit všem. Po příchodu z tréninku nebo ze závodů zasednu k počítači a čtu a hraji. Je to moje relaxace a odpočinek.

Kromě závodů a počítače mám i jiné povinnosti, práci, domácnost i zahrádku a na ženě-in, kde mám hodně kamarádek, čerpám inspiraci. Líbily se mi i fotografie v pátečním vydání - chlebíčky i zákusky možná více než fotografie žen sportovkyň. Přece jen žena by měla vypadat jako žena. Prostě každý den je ve vydání něco hezkého a je z čeho vybírat. Přeji celé redakci hodně zdraví (hlavně Meryl), stále dobré nápady a hodně čtenářů.

Alina


Milá Alino, děkuji za Tvůj e-mail i za přání dobrého zdraví. Chřipka, se kterou jsem bojovala více než týden se konečně s hanbou odplazila pryč. Zvítězila jsem!

Krásný zbytek dne všem přeje editorka

Reklama