Krásný sluníčkový den všem.
Na unavené tělo i duši mi pomáhá příroda. Procházím se s pejskem, vnímám barvy okolo a vzduch, který dýchám, vůně. Přírodu si nosím i domů, kameny, kytičky, kůru nebo zajímavé větve... Uzemnění mi dává i práce na zahrádce, hrabu se v hlíně a je mi dobře.
Také ruční práce a tvoření jsou pro mě relaxací a i relaxace samotná, myslím tím meditaci. Zapálím si svíčky, vonné tyčinky nebo aromalampu, pustím si příjemnou hudbu a nechám volně plynout myšlenky. Pomáhám si také s pomocí reiki. Všechno je úžasné a díky tomuhle všemu ani nemívám pocit unavené duše.
Doma máme celkem stále pořádek. Dříve mně vadilo kdejaké smítko, ale dnes už ne, nesloužím já bytu, ale byt mně, a bydlíme s pejskem, tak ani není možné mít neustále vše super. Máme doma hezké prostředí, i jiní lidé se u nás cítí dobře, a tak je to v pořádku, i když nemáme zrovna utřený prach nebo vyluxováno.

Šári
Milá Šári,
máte pravdu. Než si člověk pořídí psa, měl by si vyřešit otázku, jestli je mu milejší perfektně uklizený byt nebo pes. Obojí nějak nejde dohromady. To je pak chudák pes nebo jeho páníček/panička.

Reklama