Konečně! Tak dlouho jsem čekala a zároveň kašlala na svůj zrak, že je pro mě nyní pocit toho, že vidím, k nezaplacení. A stačilo tak málo. Najít vhodnou optiku. Navíc, jak tak ve svém okolí pozoruji, brýle jsou zatraceně sexy a mužům se líbí.

Asi před měsícem jste se mohly dočíst o tom, jak jsem se rozhodla skončit se „slepotou“ a vyhledala odborníka, který mi předepsal multifokální brýle (klikni ZDE). Přiznávám, že mé „nové“ oči mě první dva dny trochu zlobily. Dostala jsem totiž „multifokály“, takže jsem měla lehké motání hlavy. Bylo mi ale vysvětleno, že si musím zvyknout. Poslechla jsem a za dva dny se vše srovnalo. Já si tak začala užívat toho pocitu, že můžu bez mžourání zaostřit, poznávám lidi na ulici a především řízení je konečně bezpečné.

sd

Mé druhé oči jsou fantastické. Brýlové čočky DriveSafe od předního výrobce Carl Zeiss jsou totiž určené jak na běžné nošení, tak pro řidiče. Což zrovna já, každodenní řidička, velmi oceňuji. Díky nim vidím i během zhoršených světelných podmínek podstatně lépe. Už nepociťuji ono nežádoucí a hlavně velmi nepříjemné oslnění. Zvláště od halogenových světel. Skvěle se nyní orientuju v prostoru a mám mnohem lepší odhad vzdálenosti. Další velké plus je to, že absolutně nepociťuji přechod čoček do dálky a na blízko. Zkrátka a dobře, bez svých nových brýlí už ani ránu. Díky nim mám mnohem lepší a kvalitnější život, to bez nadsázky.

Ještě na závěr si nedovolím odpustit jednu poznámku. Pokud milé dámy váháte s brýlemi, protože se bojíte, jestli vám budou slušet, zbavte se tohoto zbytečného strachu. Musím říct, že slyším jen samou chválu, když vyrážím v brýlích. Jsou pro muže něco jako rudý hadr pro býka. :-)

ds

Mé velké díky patří panu Blahoslavu Žilkovi, v jehož optice mi vyrobili brýle. A v neposlední řadě společnosti Carl Zeiss, které nabízejí úžasné a unikátní brýlové čočky DriveSafe.

Foto: autorka

Čtěte také:

Reklama