Čtenářka Lenig se s manželem seznámila přes internet. Když si dali první schůzku, vzal ji na procházku na Petřín. Před schůzkou ale byla pěkně nervózní...

Znáte ten strach, když jdete na první schůzku a nevíte, jestli bude potenciální protějšek skutečně tak prima, jak se jeví písemně?


Krásný slunečný den všem ženám-in a do redakce!

Moje první rande proběhlo před třemi lety a jedním měsícem na neutrální půdě :-))

Seznámili jsme se na internetu, zcela náhodně. On se možná ohlížel po nějaké ženě, já byla pasívní. Chvíli jsme si psali, ale do dvou měsíců jsme najednou byli oba zamilovaní a žhaví se setkat osobně. Protože jsem byla z Liberce a manžel od Karlových Varů, dali jsme si první sraz v Praze na Florenci, kam jsme oba dojeli autobusy.

Přiznám se, že jsem měla docela nervy a metrem z Černého Mostu na Florenc jsem jela hodně rozklepaná. Bude takový, jaký se mi zdál v písemném projevu nebo realita bude jiná?

Vyjela jsem z metra a viděla jsem, jak stojí opřený o pultík a šla k němu. Cesta zpátky v tu chvíli už nevedla. Najednou stojíme před sebou a oba řekneme najednou AHOJ a koukáme na sebe. Pak se naklonil, dal mi pusu, vzal mě za ruku a šli jsme na Petřín...

Za měsíc spolu budeme tři roky jako manželé, já již bydlím v KV kraji a jsme spolu spokojení a šťastní.

první den

Lenig

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 16.7.2013: Příprava na rande

Geneze tohoto tématu je zajímavá. Kamarádka Radka mi vyprávěla, jak se chystala na jedno rande. Kterak se šminkovala, vyčesávala si vlasy, trhala obočí, zkrátka na sobě vytvořila hotové sochařské dílo, aby pak rande skončilo katastrofou. A tak mě napadlo téma: Příprava na první rande.

Pak mi Klárka v práci řekla, že příprava na rande je obecně zajímavé téma a nemusí jít jen o první.

No a když jsem dával do kupy Radčin příběh (ten si můžete přečíst v dnešním vydání), došlo mi, že pointa je hlavně v trapasu, který se stal. A tak mi k dnešnímu tématu pište své příběhy o tom...

  • Jak jste se chystala na své (první, nebo jiné důležité) rande a jak to nakonec dopadlo?

Příběhy mi zasílejte do redakčního e-mailu:

Za svůj příspěvek můžete získat hezký dárek, totiž hru Kama Poker od Albi. Tedy pokud ho pošlete do uzávěrky tématu 16.7.2013, 15.00 hodin a bude uveřejněn v novinkách magazínu.

poker

Reklama