Kožešiny nesmí chybět na žádné módní přehlídce podzimních a zimních kolekcí. Ale nečekejte mohutné kožichy. Dnes vedou kostýmky, vesty a kožešinové doplňky, které působí elegantně a štíhle. Podívejte se na další ukázky světové módy a inspirujte se

Kožešina je krásný materiál, který dodá oblečení luxusní vzhled a noblesu. O tom určitě nikdo nepochybuje. Ale aby se i ochráncům přírody učinilo zadost, ustupuje se od pravých kožešin a pracuje se se skvělými imitacemi, které rozezná jen zkušené oko. Kromě kožešinových plášťů teď hrají prim spíš kostýmky a menší plochy, které jsou důležitým akcentem outfitu. Modely jsou tak nejen elegantnější a celkově štíhlejší, což ženy jistě uvítají, ale i snáze kombinovatelné.

Do popředí zájmu se tak dostávají modely z krátce střiženým chlupem, kožešinové  vesty, vsadky a doplňky, jako jsou límce a pokrývky hlavy. Podívejte se na luxusní přehlídku kožešinových modelů a načerpejte inspiraci pro nadcházející chladné dny. Modely jsou ukázkou méně obvyklé kombinace, která nechává vyznít různé struktury použitých materiálů. Matné vlny, lesklé kožešiny a hladké kůže.

Foto: Simple Concept Store Pargue

Podívejte se na další přehlídky světové módy

 

Reklama