Je mi přes 30, jsem pár let šťastně ženatý a máme společně krásné dvě děti. Vlastníme společně byt, auto a dvakrát ročně jezdíme na dovolenou do zahraničí. Peněz máme relativně dost a oba máme zaměstnání, které nás baví.

 

Nejsem manager a nejsem nijak zvlášť dokonalý. Své ženě jsem byl párkrát nevěrný. Ale nikdy jsem si nenechal vlézt do hlavy jinou ženu než tu svou.

 

Sex jsem miloval a potřeboval jsem ho prakticky každý den. Na začátku vztahu i několikrát za den. To se ale změnilo. Ženský mne úplně přestaly přitahovat. Ne že by nebyly krásný, ne že by se  mi pohled na nahé ženské tělo přestal líbit. Ale když si představím to množství nesmyslných tanečků okolo toho, aby mi moje manželka dala, tak se radši otočím na druhý bok a usnu.

 

Nestal se ze mne mnich, to ne. Vyvrcholení jako takové potřebuji, a tak si to dělám, když jsem sám, celkem pravidelně.

 

Nepřitahují mne ani cizí ženské. Paradoxně to ale vede k tomu, že o mne ženské začaly více stát. Nejenže manželka má pocit, že mám milenku, ale navíc, když jsem s kámošem v hospodě, si ke mně opravdu přisedají ženské, které by o mne nikdy před tím nezavadily.

 

A když říkám, že přisedávají, tak přisedávají. Nebyla to jedna, ale za poslední dva měsíce se mi to stalo 3x. A pokaždé to byla úplně cizí ženská od vedlejšího stolu. A nešlo jim o popovídání si. Šly poměrně rychle na věc. Dřív bych se neudržel, ale teď si říkám, že mi to za to nestojí. A poslal jsem je do kopru.

 

A manželka, která dříve byla večer unavená a strašně potřebovala odpočinek, tak dnes se mě snaží ulovit. Uhnat, strašně se snaží. Ale já z toho sexu už nemám žádnou radost. Neřeším, jestli se udělala, ne že bych jí nedal možnost to dotáhnout do konce, ale už se nesnažím jak idiot odečíst všechny její myšlenky a přání.

 

Paradoxně teď, když už mne to nezajímá, si se mnou chce o sexu povídat a říkat mi, jaké má své představy. To dříve neexistovalo. Sex byl pro ni tabu - tedy otevřeně o něm mluvit.

 

A co se týče mého mužství, to je po fyzické stránce zcela v pořádku. Při pohledu na hezkou ženu nepoleží a nepoleží, ale oproti dřívějšku to už tu hlavu  nezajímá.

 

Jsem zvědavý, jak to dopadne. Vždycky jsem slýchával, že jsem sexuální loudil, že se to nedá vydržet, že ji musím nechat odpočinout, a teď se to obrátilo.

 

Přečetl jsem si ten text po sobě a napadlo mne, že se určitě zeptáte, co mne za tanečky štvalo? – To, že jste nedokázaly jednoznačně říct, co a jak chcete a jestli to chcete. A když už jste do toho šly naplno, že jste nedokázaly být rovnocennou partnerkou. Že jste čekaly, že něco udělám, a neřekly, co to má být, a když to nebylo, tak jste daly najevo zklamání. Nebo že když se vám to nelíbilo, jste se přetvařovaly. A ne vždy příliš povedeně.

 

A proč jsem to napsal tak otevřeně, protože pár mých kamarádek si to tady nejspíše přečte.

 

Nežádám radu, jen jsem řekl, jak to mám.

 

A jsem velmi zvědav, když tak nad tím přemýšlím, jestli moje žena vydrží, co jsem musel já. Nedostatek sexu!

 

Roman

Reklama