631f1f360f8ebobrazek.png

Kolik vypadlých vlasů je ještě v normálu?
Každý den nám přirozeně vypadne asi 30 až 100 vlasů. O nadměrném vypadávání začínáme mluvit, když tento počet stovku přesahuje. A jak to poznáte? Zkuste tento test: zatahejte si za 3 pramínky přibližně o 10 vlasech. Pokud z každého vytáhnete více než 2 vlasy, je na čase s tím něco dělat.

Co dělat, když vám vypadávají vlasy?
Kromě samozřejmých rad jako jíst vyváženou stravu bohatou na vitaminy a minerály, omezit stres a dostatečně spát, je dobré se zaměřit na výběr účinné vlasové kosmetiky! Základem úspěchu je koncentrovaná péče ve formě séra nebo tonika. Šampony a balzámy pak doplňují jejich účinnost. Vhodné jsou i doplňky stravy, které Vám navíc pomohou i k silným a krásným nehtům. Důležité je také pravidelné používání, zejména co se týče intenzivních kúr a samozřejmě vydržet a nevzdat to po pár týdnech, i když se může stát, že je vypadávání vlasů na ústupu. Vlasový cyklus má svůj rytmus, fáze vypadávání vlasů trvá přibližně 3 měsíce, což je průměrná doporučená doba používání speciální péče proti vypadávání vlasů.

631ef42820cc6obrazek.png

Pokud jste milovnice přípravků na přírodní bázi, nebo hledáte produkt, který můžete používat i během kojení, sáhněte po Klorane Séru s chininem a BIO protěží alpskou z lékárny. Obsahuje 98 % složek přírodního původu bez složek živočišného původu, silikonů, sulfátů a minerálních olejů. Chinin získaný z kůry chinovníku mírní vypadávání vlasů a díky schopnosti zvyšovat mikrocirkulaci ve vlasové pokožce stimuluje růst nových, silnějších vlasů. K rychlejšímu růstu pomáhá také BIO protěž alpská a do třetice všeho dobrého mangan.

Sérum se používá 3x týdně do vlhkých nebo suchých vlasů, neoplachuje se a z prvních výsledků se můžete těšit již po měsíci: do růstové fáze se dostane 3000 nových vlasů. Ale jak bylo řečeno, vydržte do konce, tedy ještě další 2 měsíce, ať je vaše kúra kompletní a s dlouhodobějším efektem. Jedno balení séra 100 ml vám vystačí na celou 3měsíční kúru. Sérum doplňte šamponem a balzámem ze stejné řady.

631ef4402888dobrazek.png

Klorane Sérum s chininem a BIO protěží alpskou pečuje nejen o vaše vlasy, ale také o naši planetu. V Ekvádoru, kde se chinovníky pěstují metodou agroslesnictví, firemní nadace Klorane Botanical Foundation vysázela již 15.000 chinovníků. Výsadba chinovníků pomáhá v boji proti odlesňování, erozi, chrání vodu a vzácné druhy rostlin, pohlcuje uhlík atd.

A třešničkou na dortu je Green Impact Index. Při výběru pračky nebo ledničky možná řešíte i energetickou třídu spotřebiče. Tu už najdete i na některých potravinách. A nově také  na kosmetických produktech společnosti Pierre Fabre, pod kterou značka Klorane spadá. Firma Pierre Fabre zavedla Green Impact Index, nástroj umožňující měřit a transparentně komunikovat zákazníkům dopad svých kosmetických produktů na životní prostředí a společnost, v roce 2021. Označuje se jednoduše jako u elektrospotřebičů písmeny A, B, C nebo D. Green Impact Index se opírá o 3000 analýz životního cyklu produktů nebo obalů vyvinutých za posledních 10 let a hodnocení vychází z 20 kritérií (dopad obalu, složení, výroby, dopravy, obsah bio složek, faire trade, vegan složení atd.) Důvěryhodnost metologie byla vyhodnocena nezávislou organizací AFNOR, která provádí navíc každoroční podrobný audit.

No a jaké označení nese Sérum Klorane? Samozřejmě A.

631ef455f231aobrazek.png

Reklama