Fakt si myslím, že je Lucka Bílá skvělá zpěvačka a určitě i zajímavá žena. Jenom mám pocit, že už polovina národa stojí u její postele ve chvíli, kdy s Vaškem “zadělávají“ na miminko.

Ať čtu poslední dobou jakýkoliv rozhovor s naší několikanásobnou zlatou Slavicí, vždy se rozhovor stočí jedním jediným směrem. K tak dlouho plánované a očekávané holčičce. A k tomu, jak po nocích pracují a pracují na tom, aby už byla mezi námi. A jak si nic jiného nepřejí. Na nic jiného nemyslí. A nic jiného není důležité.

Jistě, zvykli jsme si, že železná opona je pryč a spolu s ní i soukromí celebrit. Reportéři sice ještě nehlídkují 24 hodin před dveřmi zpěváků a zpěvaček, veřejnost ale tihle lidé určitě zajímají. To oni prodávají titulní stránky časopisů, jejich životní osudy jsou námětem zuřivých debat na pracovištích při první ranní kávě. Tím, že jsou známí a opěvovaní by ale ještě neměli ztrácet soudnost.

Mít svá tajemství
Proboha, nechci vypadat jako hyena. Lucce miminko moc přeju  a dovedu si představit, co taková nenaplněná touha po dítěti se ženou udělá. Jak moc se možná trápí a jak moc je jí asi občas smutno. Jenom si myslím, že ať už jde o celebritu nebo obyčejného člověka, jsou věci, které by měly zůstat záležitostí těch dvou, protože v tom je jejich jedinečnost a člověk by si ji neměl nechat pošlapat pro zájem bulváru. Lucka, stejně jako každý jiná zamilovaná holka, by přece radosti a trápení kolem miminka měla prožívat se svým mužem a svou rodinou. Ostatním do toho totiž není zhola nic. Jsou věci, které platí vždycky, ať už se týkají celebrit nebo obyčejných smrtelníků. Když jeden nedokáže držet jazyk za zuby, druhý ho brzy může mít dost. Nebo si snad odvedete představit, že by váš partner probíral tak intimní věci, jako je početí nového človíčka, s širokým dalekým okolím? A že by se o večerech, které trávíte milováním psalo v novinách?

Reklama