Plesové sezóna je v plném proudu a spousta žen si tak láme hlavu, kam vyrazit, kde nakoupíte krásné šaty, nejlépe tak, aby to moc nestálo. Fashion Arena Prague Outlet je tím pravým místem pro vás. Najdete zde více než 200 módních značek se slevou 30 – 70 %. Zde si jistě vyberete, a to nejen vy, ale i vaše drahá polovička.

O tom, co je na takový ples vhodné si obléci, a co naopak si v žádném případě nebrat, jsme si již řekli (můžete si přečíst ZDE). Stejně tak, jsme vám poradili i to, jak se hezky a vkusně nalíčit (můžete si přečíst ZDE). Jenže to není všechno, ještě nám schází rada, kde vše potřebné pro ples nakoupit.

plesy

Ano, existují sice půjčovny, ale proč vyhazovat zbytečně peníze, když si můžete pořídit nádherné věci za pár korun. Přesně to a ještě mnohem více nabízí Fashion Arena Prague Outlet. Jedná se o největší outletové centrum v České republice, které nabízí značkové zboží vždy o 30–70 % výhodněji. Na jednom místě výhodně nakoupíte módu, sportovní vybavení, obuv, kožené zboží, zavazadla a doplňky, spodní prádlo, šperky, kosmetiku, hračky, knihy i potřeby pro domácnost. Vybírat můžete ve více než 100 outletových obchodech ověřených a oblíbených značek. Na své si tedy přijde opravdu každý.

Ve fotogalerii se můžete podívat na již zmiňované oblečení a doplňky na ples, které zde můžete zakoupit.

Více na www.fashion-arena.cz.

 

Reklama