Ano, ano, zítra TOMU žádná pořádná čarodějnice neunikne. Máte již dopravní prostředek pořádně promazán a připraven? Bylo by to vhodné, neb ho zítra budete potřebovat na procházce kolem Mostu!

Zítra v sobotu 30. dubna se po celé republice koná řada akcí, které připomenou svátek čarodějnic. Nezapomněli na ně ani pořadatelé tradičních Mosteckých šlápot.

Odkud vyrazíte

Začíná se mezi sedmou a jedenáctou hodinou od Centra volného času v Rybalkově ulici v Mostě a končí se na stejném místě. Trasy vedou různými směry, ale nejzajímavější asi budou ty, které zavedou účastníky na Hněvín, nebo ty, které vedou přes rekultivované oblasti, přes místa, kam se už vrátila i zvěř a je tam možné zahlédnout i srnky nebo zajíce.

Jaké trasy jsu pro vás připraveny

Připravené jsou pěší trasy dlouhé osm až pětatřicet kilometrů a cyklisti se můžou projet po trasách od deseti do šedesáti kilometrů.

Co za to dostanete

Jak nám sdělil pan Němeček ze sekretariátu Klubu českých turistů, tradičně dostávají všichni účastníci v cíli chleba s pomazánkou. Ta se ovšem rok od roku liší, a jaká to bude ten který rok, je vždycky velkým tajemstvím.

Informace
Více informací o chystané akci vám podá paní Růžena Streiftauová na tel: 724 292 799, nebo 476 707 177.

Ať vám tedy chutná a Zdrávi došli!