Velké kabelky jsou trendy už několik sezon. Jsou jistě fajn, neboť pojmou spoustu věcí, ale... Neříkejte,  že jste někdy neměla sto chutí vysypat jejich obsah vysypat na zem, když jste hledala zvonící mobil, tužku, nebo třeba peněženku.

Velké kabelky mám ráda a už jsem si na ně zvykla. Ale někdy mě dokážou i pěkně vytočit. Hlavně, když spěchám a nemůžu najít třeba klíče. A nejen to. Pravidelně v ní hledám mobil, peněženku, tužku, doklady... A jak už to chodí, ta věc je vždycky schovaná až na dně. Přehrabuji její obsah, jako když losuji v osudí, takže si dokážete představit, jak to v ní asi vypadá. Jako v popelnici.

kabelky

Tak už dost: Sním o kabelce, která bude přehledná, elegantní a dá se v ní udržet pořádek. Dámy, jste-li na tom podobně, pojďte se podívat na kabelky, které všechny tyto požadavky splňují a přitom jsou in.

Jistě už doma nějakou (nebo nějaké) máte, ale jak víme, kabelek není nikdy dost. Takže kdybyste úplně čirou náhodou zatoužila rozšířit svou sbírku, není na škodu vědět, jaké jsou teď nejžhavější trendy. To, že stále vedou ty velké, o tom není pochyb, ale do popředí se dostávají i kabelky, které jsou nejen krásné, elegantní, ale i praktické.

Myslím, že si každá z vás vybere model  podle svého gusta.

Další články o kabelkách:

Reklama