Don Zolidis: Sedm rozchodů Amy a Craiga
Young Adult / Romantika

5f0c5a35f3370obrazek.pngAmy a Craig jsou tím nejméně pravděpodobným párem, jaký byste si dokázali představit. Samotářský Craig se s kamarády stýká pouze při hraní Dračího doupěte, zatímco krásná a inteligentní Amy je všemi oblíbenou předsedkyní hned několika studentských útvarů. Přesto však tito dva skončí spolu. Dokud se ovšem Amy s Craigem nerozejde. Potom se k sobě vrátí a rozejdou se znovu. A tak stále dokola a dokola – dohromady sedmkrát. Amy a Craiga čeká poslední rok na střední škole a zatímco odpovědnost dospělého života se neodvratně blíží, jejich životy rozvíří bouřlivý vztah plný rozcházení a scházení připomínající kaleidoskop radosti, bolesti i smíchu. Tragikomický příběh vyprávějící strasti i slasti první lásky vychází pod nakladatelskou značkou King Cool. K dostání v Knihy Dobrovský za 399 Kč.

Karen Thompson Walker: Snílci
Sci-fi / Fantasy

5f0c5a42a11abobrazek.pngV izolovaném univerzitním městečku Santa Lora v jižní Kalifornii doklopýtá studentka prvního ročníku do svého pokoje, usne – a už se nevzbudí. Nedokáží ji probudit ani zdravotníci, kteří ji odnášejí, ani zmatení lékaři v nemocnici. Poté usne další dívka a pak další. Jak se zvyšuje počet nakažených, ruší se vyučování a v obchodech začínají docházet zásoby. Mei, outsider v hierarchii partiček kolejního života, je spolu s excentrickým, idealistickým spolužákem vržena do víru událostí. A v nemocnici, zatímco spí, klíčí ve studentce nový život, aniž by o tom věděla. Infikovaní vykazují neobvyklou úroveň mozkové aktivity, větší, než kdy bylo zaznamenáno. Zdají se jim intenzivní sny – ale o čem? Příběh plný napětí vychází pod nakladatelskou značkou Fobos a seženete jej v Knihy Dobrovský za 399 Kč.

Adam Nevill: Rituál
Horor / Napětí

5f0c5a13ac2bfobrazek.pngVe skandinávských lesích začíná opět lovit prastará bytost. Čtyři kamarádi se vydávají na výlet za polární kruh. Na vysoké byli nejlepšími přáteli a teď se sešli, aby společně vyrazili za dobrodružstvím. Už to nejsou mladíci, každý má svůj život a brzy se mezi nimi objeví napětí. Frustrovaná a unavená čtveřice se rozhodne zkrátit si cestu, ale zkratka změní jejich výpravu v noční můru, která je může stát život. Ztracení, hladoví a obklopení po tisíciletí nedotčeným lesem doklopýtají ke staré opuštěné chalupě. Na místě, jež zažilo temné rituály, naleznou prastaré předměty a neidentifikovatelné kosti. Kromě toho ale narazí i na bestii, která v lese stále přežívá. A nyní se stávají její lovnou zvěří. Kniha vychází pod nakladatelskou značkou Vendeta. K dostání na pultech Knihy Dobrovský za 399 Kč.

So Mie: Jedináček
Detektivka  / Thriller

5f0c5a04d3d90obrazek.pngKdyž je jednoho brzkého rána desetiletá Hajong zachráněna z hořícího domu, vzbuzuje ve všech okolo soucit. Na místo přispěchá dívčin vyděšený otec Česong, který kvůli komplikovaným vztahům s bývalou manželkou nemohl dceru dlouho vídat. Minulost však skrývá mnohá tajemství, která Česongova současná žena, forenzní psycholožka Songjong, nemá odhalit. Shodou okolností je právě pověřena nevšedním úkolem – rozhovorem se sériovým vrahem, který kromě ní odmítá s kýmkoliv mluvit. Songjong je rozhodnutá být dívce tou nejlepší nevlastní mámou, jenomže během společného soužití vyplývají na povrch znepokojivé skutečnosti, které se začínají nečekaně proplétat s psychologickým profilem psychopatického zabijáka. K dostání na pultech Knihy Dobrovský za 349 Kč pod nakladatelskou značkou Vendeta.

Sarah Morgan: Léto v Paříži
Romantika / Přátelství

5f0c5a6ac177aobrazek.pngSera si v dětství moc radosti neužila. Její otec byl hazardní hráč, který prohrál veškerý jejich majetek, matka trpí depresemi, je závislá na lécích a není schopna manžela opustit. Sera nyní pendluje mezi restaurací a stáží v reklamní agentuře. Doufá, že tam získá trvalou pozici a konečně se osamostatní. Její sen se však začne hroutit, když jednu bláznivou noc skončí v náručí neznámého muže, ze kterého se vyklube její nový šéf a soused. Jeho neodbytné flirtování a návrhy ohrožují její budoucnost a Sera neví, co si počít. Příběh o lásce i nenávisti vychází pod novou nakladatelskou značkou Red v Knihy Dobrovský za 399 Kč.

Více na KNIHYDOBROVSKY.CZ
5f0c5ad082eadobrazek.png

Reklama