Zdravím všechny na Žena-in!Podzim byl vždycky pro mě to nejošklivější období ze všech. Zaprvé začínal školní rok a já vždycky musela do školy. Pak začínalo být takový hrozný šero a nic mě nebavilo, hlavně se učit. Minulý rok byl na toto období nejhorší, začínala jsem v nové škole a opravdu mě nic nebavilo.


Letos je ten podzim zatím o hodně lepší! Svítí sluníčko, není takové chladno, jako v tuto dobu bývá. Ráda chodím na procházky a brouzdám se listím.


Podzim je ale také spojen i s Vánoci, sice určitě hodně lidí považuje začátek prosince za zimu (i já), protože je všude sníh, výzdoba atd., ale přeci jenom je to pořád podzim.


My začínáme uklízet už teď, abychom to všechno hezky stihli. Už mám dokonce koupené dva dárky na Vánoce.


Náš podzimní prosinec je spojen s takovou velkou tradicí. Někomu to bude připadat asi hodně hloupé a divné, ale my už to takhle máme asi deset let. Od prvního prosince jde u nás každý den jeden film, jmenuje se Cesta do Rokycan, určitě někteří znají komedii Miroslava Plzáka s I. Janžurovou, V. Menšíkem a V. Dlouhým. Je to taková naše tradice. Film je o Vánocích a my se na ně vždycky neskutečně těšíme.


Užívejte si i Vy tohoto obzvláště zatím krásného podzimu!!!Yanina

 


Milá Yanino, děkujeme za příspěvek. Já s úklidem rozhodně nezačala a dárky budu shánět až v prosinci.  Každopádně film Cesta do Rokycan je hezký. A víte, kam jedu tento víkend? Do Rokycan. Zase nebudu mít uklizeno.

Krásný víkend přeje

redakce@zena-in.cz