„Poslední měsíce přinesly do mého života velké problémy. Můj zlatý táta těžce onemocněl, firmě, v níž pracuji, se nedaří, a tak hrozí, že budu propuštěna. A aby toho nebylo málo, mám podezření, že mě manžel podvádí. Pro samé starosti jsem začala trpět nespavostí. Nemohla jsem dlouho usnout, a když se mi podařilo na chvíli zabrat, brzy jsem se vzbudila, zalitá potem a zase se „mlátila“ nekonečné hodiny v posteli a místo spaní „řešila“ problémy. Mé noci se podobaly hororu.

Pronásledovaly mě katastrofické vize: Jsem bez místa a úplně bez peněz, protože mě opustil manžel, který nejen že odešel za jinou, ale ještě prodal veškerý náš majetek a zablokoval konto. Ráno jsem vstávala ještě unavenější, než jsem uléhala, až mně z toho všeho začínaly i deprese. Bála jsem se jít k doktorovi, abych v práci nechyběla, a proto jsem se svěřila kamarádce Jitce. V té chvíli jsem už byla opravdu hodně vyčerpaná. Vlastně jsem po Jitce chtěla hlavně něco na spaní, protože jsem věděla, že vloni také často trpěla nespavostí, a tak si zašla k lékaři pro nějaké prášky.Myslela jsem, že jí nějaký „uzemňovák“, který je vždy jen na předpis, třeba zbyl. Jitka mě ale poslala do lékárny pro doplněk stravy Benosen od  Walmarku, který je bez předpisu. Je prý nejlepší a moc jí pomohl. Doporučila jí ho tehdy lékařka, protože jí kvůli alergiím nechtěla dávat „chemii“. Řekla mi, že Benosen jako přípravek na přírodní bázi obsahuje výtažky z chmele a kozlíku lékařského a hlavně l-theanin, což je aminokyselina ze zeleného čaje, která odbourává noční můry a má relaxační účinky.


Musím říct, že mě Benosen zachránil! Zlikvidoval mou úzkost, neklid i noční probouzení, zkrátil dobu usínání a hlavně jsem se díky němu zase ráno cítila odpočatá. Vrátil mi schopnost pořádně se vyspat. Konečně mám zase energii k řešení svých problémů!“

Jana D., Praha

Reklama