Určitě máte doma ve svém počítači mnoho a mnoho fotografií, které jste za poslední dobu digitálně nafotily. Proč je také nemít na papíře? Je to snadné!

Paměťové karty nejsou bezedné a i v počítači je třeba občas uklidit a setřídit data. A najednou si uvědomíte, že těch fotografií je škoda. Mít je jen tak někde vypálené na CD je sice hezké, ale kdo je tam uvidí? Fotoalbum je fotoalbum, a právě naše služba vám zajistí, aby ta vaše alba nezela prázdnotou, ale aby byla plná fotografií, které budete moci ukazovat svým známým a příbuzným!

Nejlepší na tom všem ale je, že nemusíte s fotografiemi nikam běhat. Fotosběrna Ženy-in vám ušetří polovinu práce, protože fotky si půjdete jen a pouze vyzvednout! Stačí fotografie poslat přes internet k nám a vybrat si, kde že si fotografie vyzvednete! A nebojte se, že by míst, kam vám fotky pošleme, bylo málo! TADY najdete podrobný seznam, kde nás najdete! Uvidíte, že od vás budeme nejdál za rohem!

A zbytek už můžete v klidu nechat na nás! Fotografie uděláme přesně tak, jak si to budete přát, velikost i počet je na vás! Všechno si nastavíte v jednoduchém formuláři přímo na vašem počítači. Takový komfort máte za pouhé 2,90 Kč za obrázek! Pokud budete fotografií posílat víc než 200, tak byste měli vědět o naší podzimní nabídce - fotky číslo 201-400 jsou za pouhou 1 Kč!

Pro jistotu vám zopakujeme kroky, které je potřeba k zadání fotografií učinit. Celý princip spočívá v několika krocích: 

  1. Načtení digitálních fotografií, ze kterých chceme klasické fotografie.
  2. Přiřazení parametrů jako je např.: povrch, počet, atd.
  3. Určení výdejního místa, kde si své fotografie vyzvednete.
  4. Kontrola a dokončení objednávky.

Tak vidíte, to zvládnou i vaše děti. Všechny další informace, které by se vám ještě mohly hodit, najdete na adrese http://fotosberna.zena-in.cz! Na té také můžete svoje fotografie objednat. Služba pochopitelně není jen pro čtenáře našeho magazínu, tak poraďte i svým známým, jak rychle a snadno proměnit fotografie digitální v opravdové fotky!

Soutěž! Soutěž! Soutěž! Probíhá ZDE

Objednávejte fotografie přes naši fotosběrnu a vyhrajte:

  • Digitální fotoaparát Kodak CD 43!
  • Dále je ve hře DVD nevěsta na útěku 
  • 16 x kupóny po padesáti foto 9x13 nebo 10x15

Také se blíží Vánoce, takže můžete svoje blízké potěšit albem fotografií z celého roku, které se vám sešly v počítači. Je něco jiného klikat a klikat, nebo jen otáčet listy a kochat se společnými obrázky!

Reklama