Téma praní je pro nás osobní. Musíme je řešit, doma se nám s jistou pravidelností kupí hory špinavého prádla od celé rodiny. V čem ale prát? Každá z nás má jiné priority, vyzkoušené přípravky, ke kterým se ráda vrací. V minulých týdnech jsme vám představili novinku Persil Pure & Natural. Oslovili jsme několik žen s otázkou - jak často perete, v čem, a už jste vyzkoušely nový Persil Pure & Natural?

persil

Karolína, 38 let

Peru obden, někdy každý den. Jde o barevné prádlo. Kupuju si prací přípravky - gely na barevné prádlo. Často používám aviváž, jsem ráda, když prádlo voní a je po uschnutí měkké. Pak se mi lépe žehlí. Na skvrny používám Vanish. Mám dvě děti školou povinné, takže kalhoty a trička jsou stále zašpiněné, trička mají fleky po jídle nebo po barvách ze školy, když je výtvarka. Značky gelů střídám, ale obvykle kupuji Persil nebo Ariel. Novinku Persil Pure & Natural vyzkouším, mám ráda vůni eukalyptu.

Radka, 29 let

Mám roční dceru a čtyřletého syna, peru velmi často. Většina prádla je barevná, ale musím je třídit, často peru i když není pračka plná - nechci, aby se tmavé věci praly dohromady s červenými a růžovými oblečky. Dcera ještě nechodí, raději leze, takže ji převlíkám několikrát za den, špinavého prádla je tedy stále dost. Peru ve speciálních gelech (Perwoll pro jemné prádlo a pro barevné) a pak používám klasické prášky pro všechno prádlo - Persil Palmex, Ariel..
Chci, aby bylo prádlo dobře vyprané a vonělo. Také dávám do praní aviváž (většinou Lenor). Věci pak hezky provoní. Nový Persil Pure & Natural jsem zatím nevyzkoušela, viděla jsem ho v reklamě. Plánuji si ho koupit, mám ráda přírodní složky.

Bára, 23 let

Peru jen sama za sebe, takže je to pohoda. Některé hadříky peru v ruce - například podprsenky a jemné topy, ty se bojím svěřit pračce. Pro praní používám prášky pro jemné prádlo nebo tekuté gely, když peru džíny, tak prášky pro barevné prádlo. Černé věci peru v přípravcích na černé prádlo. Poslední dobou také raději přidávám do praní utěrky, které zachycují barvy. Novinku Persil Pure & Natural si možná koupím, až mi dojdou přípravky, co mám doma. Jak peru jen sama za sebe, není spotřeba tak vysoká, a zas tak často prací prášky nekupuju.

Hana, 41 let

Peru tak 3x týdně, mám doma dva dospívající syny a ještě manžela... :) TAKŽE PRÁDLA JE DOST. Někdy je tedy musím přemlouvat, že to tričko už nosí dlouho, no asi to možná znáte.
Peru většinou barevné a tmavé věci. Kupuju si Persil Color gel na barevné prádlo. Nový Persil Pure & Natural jsem vyzkoušela, pere dobře a krásně voní. Miluju vůni vypraného prádla, teď, když je teplo, tak je věším na balkon, který mám u obýváku. Tak si to užívám, jak ta vůně prostupuje až do pokoje. Když nezapomenu koupit aviváž, používám i aviváže. Ale nejlepší je, když prášek nebo gel voní sám o sobě, pak aviváž není potřeba. Novinku od Persilu můžu doporučit. Od těch vůní oceánu a květin je takhle výraznější vůně eukalyptu příjemnou změnou.

Dana 35 let

PersilPeru několikrát týdně, mám pračku se sušičkou, takže mám pak na konci prádlo i suché. Naše rodina má 5 členů, koše na špinavé prádlo nikdy nejsou prázdné. Praní docela řeším, hledám skvrny, snažím se je co nejlépe odstranit. Máme tedy doma spoustu čističů na skvrny. :) Řeším i prací přípravky. Když mi nějaký přijde špatný, už ho nikdy nekoupím. Prádlo poctivě třídím, barevné, černé, světlé. Když byly děti malé, často se něco pomíchalo a bílé tričko vyprané mezi černými věcmi už nikdy nebude bílé. Tak si na to dávám pozor. Persil Pure & Natural mám teď týden doma, pere dobře, zatím mě nezklamal. Dobře hodnotím jeho vůni, je příjemná.

Nový prací prostředek Persil Pure & Natural se může pochlubit účinnou recepturou s přírodními látkami. Složení je navíc obohaceno o přírodní eukalyptový olej, který prádlu dodá dlouhotrvající osvěžující vůni a do našich domovů vnese skutečný dotek přírody. Parfém tohoto prostředku se kromě eukalyptu otevírá i zelenou ovocnou vůní s příměsí květinových tónů růže a konvalinky.
Receptura se může pochlubit také jedinečným systémem odstraňování skvrn Cold Active. To znamená, že již na začátku pracího cyklu, kdy je voda ještě studená, dojde k aktivování směsi enzymů. Účinné látky tedy začnou působit na mastné skvrny již při nízké teplotě a úplně je odstraní.
Spolehněte se při praní prádla na nový prací prášek Persil Pure & Natural a buďte si jisti, že bude nejen zářivě čisté, ale také provoněné nádhernou a svěží vůní eukalyptu. To ocení nejen vaše smysly, ale i zdraví. Eukalyptus totiž blahodárně působí proti potížím s dýcháním nebo při nachlazení. Působí protizánětlivě, zvyšuje koncentraci a působí proti migréně. Jeho silice bývají také součástí olejů a mastí na léčbu revmatismu a artritidy.

Více na www.persil.cz

Reklama