fe1.jpg
Jestli máte po sprchování pocit napjaté pokožky, která nezbytně vyžaduje promazání tělovým mlékem nebo olejem, zkuste upravit svůj sprchovací rituál. Pokožce totiž příliš nesvědčí horká voda. Myjte se vlažnou, a jestli se odvážíte, zakončete sprchování studenou vodou, která pokožku pěkně prokrví. Použijte mycí přípravek, který je šetrný a pokožku nejen umyje, ale zároveň o ni pečuje.

Takovou péči poskytují sprchové krémy fenjal, které pokožku umyjí, „pohladí“ a dopřejí i potřebnou péči a vám kýžený relax. Sprchové krémy fenjal v sobě spojují jedinečnou krémovou texturu s neodolatelnou kompozicí vonných esencí, která uvolní a pozvedne vaši mysl.

Tajemství sprchových krémů fenjal je v jejich složení

fe2.jpgSprchové krémy mají hutnější konzistenci a krásně mléčnou barvu. Na mokré pokožce se lehce roztírají a vytvářejí nadýchanou pěnu. Díky tomu všemu nejen smývají z pokožky nečistoty, ale také ji důkladně hydratují a poskytují úžasný zážitek ze sprchování. Jedním ze sprchových krémů, které v sobě spojují pečující a zvláčňující složky s doslova omamnou vůní, je fenjal Intensive. V jeho složení je mimo jiné přírodní avokádový olej, který dokáže regenerovat, chránit a zjemňovat, nebo také výživné bambucké máslo hydratující pokožku do hloubky.

fe3.jpgPro citlivou a suchou pokožku je určen hedvábně jemný sprchový krém fenjal Vitality. Obsahuje olej ze semínek granátového jablka, která mají regenerující účinky a podporují elasticitu pokožky. Výtažek ze zeleného čaje má hydratační účinky a zanechává pokožku hedvábně jemnou a vláčnou. Krémová pěna působí doslova jako pohlazení a ovocná vůně zaručí mimořádný zážitek pro všechny vaše smysly.

Veganská receptura sprchových krémů fenjal Intensive a fenjal Vitality je bez parabenů, minerálních olejů, mikroplastů a silikonů a nezatěžuje tak nejen vaši pokožku, ale ani životní prostředí.

Sprchové krémy fenjal jsou k dostání v síti drogerií dm.

Reklama