Na běhání ve městě
5cee7dc95a10bobrazek.png

Když běháte ve městě, potřebujete skvělé tlumení na tvrdém asfaltu i výbornou trakci, aby vás boty podržely při různých změnách směru. To všechno nabízí nový model On Cloudswift, který je určen městským běžcům. Ten navíc jako první přináší novou tlumící pěnu Helion, která v sobě kombinuje vlastnosti, jaké dosud žádné tlumící materiály nabídnout nemohly. Je odolnější, aniž by se zvýšila hmotnost. Zároveň poskytuje dynamičtější odraz, aniž by bylo obětováno pohodlí z tlumení.
5cee7ef23a2f2obrazek.png

Cena: 4 290 Kč

Na univerzální sportování

On Cloud X je ideální volbou pro sportovní nadšence, kteří se nevěnují pouze jednomu sportu, ale jejich tréninky jsou pestré jako sám život. Jedná se o nejlehčí plně tlumené boty na světě. Skvělé na nich je, že obstojí nejen při běžeckých trénincích, ale také ve fitku nebo při funkčním tréninku. Svršek je vyroben z velmi měkkých, prodyšných a pohodlných materiálů.
5cee7f214e82eobrazek.png

Cena: 3 990 Kč

Na cestování

Chystáte se nachodit dlouhé kilometry v ulicích Barcelony? Nebo budete celý den na nohou v pařížských muzeích? Objevte svět v botách On Cloud! Díky patentovanému „obláčkovému“ tlumení CloudTec se dokonale hodí na cestování i pro každodenní chození po městě. Jsou totiž mimořádně pohodlné, lehké a mají originální styl.
5cee7f53c9508obrazek.png

Cena: 3 790 Kč

Na závody

V botách On Cloudsurfer se komfort setkává s rychlostí. Cloudsurfer oceníte na silnici při rychlých trénincích, ale také v závodních dnech. Disponují patentovaným systémem tlumení CloudTec, které díky své „obláčkové“ konstrukci přináší nejen měkčí dopad, ale také výbušný odraz. S dropem 6 mm jsou dynamičtější než kdy dřív.
5cee7f8849b9cobrazek.png

Cena: 4 290 Kč

Do přírody
5cee7eb4c5f99obrazek.png

Technologická špička, která je určena náročným běžkyním. Lehké trailové boty On Cloudventure Waterproof si poradí s jakýmkoliv terénem i počasím. Probíhejte s nimi potoky, přeskakujte říčky – vaše nohy zůstanou suché. Patentované tlumení CloudTec s chytrou úpravou pro seběhy. Ochrana po celé délce chodidla. Kompletně voděodolné, ale přitom natolik prodyšné, abyste se i v náročných stoupáních cítila příjemně. Podešev je vyrobena tak, abyste měla svůj běh pod kontrolou i v různorodém terénu.
5cee7fb446ed6obrazek.png

Cena: 4 890 Kč

Reklama