diet

Milé ženy-in, vánoční svátky už jsou (naštěstí?) za námi a přímo se nabízí otázka, jak se podepsaly na vaší štíhlé linii. Přibrala jste, nebo jste se statečně držela? Také jste si před Vánocemi slíbila, že tentokrát určitě neztloustnete? Že už se opravdu budete krotit a „zhřešíte“ jen o štědrovečerní večeři? Nebo jste dokonce držela dietu, abyste si o Vánocích mohla dopřát?

Tak to by mě opravdu zajímalo, jak jste se s tím popraly. Dodržely jste svá předsevzetí, nebo se vám opět vymkla z rukou?

Jestli se vám podařilo udržet váhu na předvánoční úrovni, tak máte můj obdiv, protože jste to určitě neměly jednoduché.

Předvánoční shon a stres opadl a my najednou získaly pocit, že si nějaké to hýčkání vlastní osoby zasloužíme. Měly jsme čas se povalovat a všude kolem nás byla spousta lákadel v podobě cukroví nebo pochoutek, které si jen tak běžně nedopřáváme. A pak tu byl další zabiják diet v podobě nezbytných návštěv příbuzných a přátel. No zkuste odmítnout nabízené dobroty s tím, že držíte štíhlou linii. Buď urazíte hostitele, nebo budete za cvoka, který si na dietu vybral ten nejnevhodnější čas.

A v neposlední řadě je tu příroda, která nás proti naší vůli chrání před zimou tukovými vrstvami. Těžko jí vysvětlíte, že už máte doma ústřední topení a nežijete v jeskyni.

Já mám v zimě vždycky dvě kila navíc, ať dělám, co dělám. Tento rok ale na mě příroda buď zapomněla, nebo byla na můj stres krátká, protože já jsem o svátcích spíš zhubla. Nebyl to ale můj záměr a už mě štve, jak mi všichni říkají, jak jsem hubená, že už to přeháním, a měla bych přibrat. Ale řekněte mi, kdy a jak?

Jak jste na tom teď s linií vy?

Přibrala jste o Vánocích? Kdo nebo co za to může? Dala jste si novoroční předsevzetí, že zhubnete? Jakým způsobem? Omezujete se v jídle, nebo jste začala sportovat? Jak se vám shazování nejen povánočních kil daří? Má podle vás cenu držet v zimě dietu? Pokud ano, máte nějakou zaručenou?

Napište nám všechno, co se týká vašeho boje s nadbytečnými kily, ochablou postavou nebo celulitidou. Pojďte si vyměnit zkušenosti a rady, pojďte se pochlubit nebo si postěžovat, dnešní téma je tu pro vás.

Na vaše příspěvky se těšíme na adrese:

redakce@zena-in.cz

Reklama