Krásné ráno, milé čtenářky! Dnes si budeme povídat na téma, jak moc jsou pro vás důležité všechny technické vymoženosti, a zda byste se zcela, nebo jen částečně dokázaly obejít bez civilizace.

Možná už jste se v takové situaci ocitly, možná byste si to chtěly vyzkoušet na vlastní kůži jako třeba obyvatelé ruských ekovesniček, o kterých píšu dnes v článku Život bez civilizace.

Jen málokdo si dnes asi dokáže představit, že by se měl vzdát všeho, co mu každý den usnadňuje život.
Zkuste spočítat kolik technických vymožeností od ranního probuzení až po tuto chvíli už jste stihly použít.
Uvařily jste si kávu? Daly jste si sprchu? Skoukly ranní zprávy? Vyžehlily prádlo a svezly se do práce autem? Jaké by to asi bylo, kdybyste se rozhodly ze dne na den všech těchto věcí vzdát?

V dnešním tématu si budeme povídat o životě bez civilizace. Myslíte, že byste se dokázaly obejít bez všeho, co vám každý den usnadňuje život?

  • Jak moc jste závislá na dnešních technických vymoženostech?
  • Bez kterých a na jak dlouho byste se (ne) dokázala obejít?
  • Líbilo by se vám žít bez civilizace nebo v úplně jiném století?

Podělte se o své závislosti a napište mi své příběhy nebo názory k dnešnímu tématu na redakční e-mail redakce@zena-in.cz .
Autorka nejlepšího příspěvku na dnešní téma získá luxusní rtěnku značky L´Oréal, vlasový styling Lybar a bělící pastu na zuby speciálně vyvinutou pro kuřáky a milovníky kávy.

cena

Reklama