Marta Kratochvílová
Smetanové jogurty mám ráda, a tak mě testování těchto novinek od Manneru potěšilo. Ze tří příchutí vanilka, čokoláda a ořech si jistě vybere každý. Mně osobně nejvíce chutnala vanilka. Na mne by mohl mít jogurt trochu řidší, aby se v něm lépe namočily sušenky, ale na druhou stranu se alespoň nerozmočily a byly stále pěkně křupavé. Moc příjemná chuť, ne příliš sladká. Tak akorát. Super jako svačinka během dne, která skvěle nasytí. Nebo ke snídani.

Veronika Bulánková
K ochutnání oplatek Manner jsem se dosud nedostala, takže jsem byla ráda, když k nám do redakce dorazily novinky v podobě Smetanových jogurtů z Valašska s Manner oplatky. Všechny tři, jak čokoládový, vanilkový, tak oříškový byly moc super. Jogurt je krásně jemný a smetanový a oplatky jsou křupavou a chutnou třešničkou na dortu. Jen by jich mohlo být klidně víc. Ze všech příchutí mi nejvíc chutnala vanilka, protože hezky kontrastovala s čokoládovými sušenkami.

Lukáš Kučera
Nové Smetanové jogurty z Valašska testovaly hlavně moje děti, dostaly vanilkový a čokoládový. Jsou zvyklé na bílé jogurty, které si občas samy něčím dosladí, takže možnost smíchat si jogurt s Manner oplatky pro ně byla vítaná změna. Zvláště dobře vychlazený byl v horku příjemně osvěžující, chuť byla výrazná a konzistence hustá a jemná. Já jsem ochutnal vanilkový a byl opravdu výborný.

Karolína Waberová
Měla jsem možnost ochutnat tři druhy Valašských jogurtů s oplatkami Manner. Musím říct, že mi to přijde jako skvělý nápad! Manner je firma s tradicí, a dlouhou cestu ušla i mlékárna Valašské Meziříčí. Manner do malička miluji a pamatuji si, jak mi ho vždy vozila babička z Rakouska. Takže když jsem v lednici spatřila jogurty s miniaturami mé oblíbené sušenky, zaplesalo mi srdce. Osobně mi nejvíce chutnal oříškový. Jemná chuť společně s křupnutím je to, co bych chtěla snídat každý den.

Žaneta Podlahová
Smetanové jogurty z Valašska Manner mě velmi potěšily. Jogurty téměř vůbec nekonzumuji a v létě už vůbec ne smetanové, ale tyto jogurty, ačkoliv přes svoje smetanové složení jsou velmi jemné, svěží, vůbec ne těžké a je to skvělá odpolední pochoutka, takový příjemný dezert po obědě. Nejvíce jsem si oblíbila oříškový s Manner oplatky.

Míša Malečková
Po ochutnání Novinky Smetanový jogurt z Valašska a Manner oplatky jsem se do něj zamilovala, a to zrovna jogurty moc nemusím. Je to lahodná snídaně, svačinka anebo jen dezert na chuť. Má bohatou smetanovou chuť a sametovou konzistenci a oplatky Manner celou tuto symfonii doladí. Je výborný a má i krásné balení.

Jitka Turková
Spojení dvou kvalitních značek se povedlo! Smetanový jogurt z Valašska a Manner oplatky, ať už vanilkový, čokoládový nebo oříškový, pro mě těžká volba, který je lepší! Asi čokoládový…Skvělá svačinka lahodné chuti. A když mě honí mlsná, už vím, co zvolit.

Pokud vás novinka láká, určitě ji ochutnejte!

Mlékárna Valašské Meziříčí vyrábí tyto jogurty ve třech příchutích:

  • Smetanový jogurt z Valašska čokoládový a Manner oplatky
  • Smetanový jogurt z Valašska vanilkový a Manner oplatky
  • Smetanový jogurt z Valašska oříškový a Manner oplatky

Přečtěte si také:

Více na MLEKARNA-VALMEZ.CZ

Reklama