Příběh tvarohové zmrzliny Míša, která se vyrábí už téměř padesát let, pokračuje. K již známým a oblíbeným zmrzlinám Míša na dřívku, ve vaničce a v multipacku s pěti nanuky přibyl na jaře nový výrobek - Míša kelímek. Už jste ho ochutnali? Rodina tradičních tvarohových zmrzlin se zeleným medvídkem v logu se tak rozrostla o sedmého člena.

Pochoutka v kelímku

MíšaMíša v kelímku se prodává v 80ml balení, jehož součástí je plastová lžička, takže si na něm můžete pochutnat ihned po zakoupení. Zmrzlina obsahuje 35 % tvarohu a její chuť doplňuje kakaová poleva. Doporučená spotřebitelská cena je 15,90 Kč.

Ty, kdo nejen rádi mlsají, bude zajímat informace o nutričních hodnotách. Celá vanička má 95 kcal, což je pouze 5 % doporučeného denního množství (GDA) pro dospělou osobu. Takže je zdravou svačinkou i pro ty, kteří dbají na vyváženou stravu a zdravý životní styl.

Míša v novém balení přichází hlavně proto, aby potěšil všechny své příznivce, kteří mají chuť na větší porci tvarohové zmrzliny, než nabízí Míša na dřívku a zároveň si na ní chtějí pochutnat okamžitě a nečekat až na doma. Je to prostě to pravé tvarohové, tak akorát na osvěžení a zároveň i zdravá a dobrá svačinka.

Sbírejte céčka a vyhrajte s Míšou!

Máte rádi zmrzlinu Míšu a rádi se účastníte zajímavých her na internetu? Pak máme pro vás zajímavý tip - za to, že se zapojíte do připravených aktivit na stránkách Míši, můžete sbírat céčka - body na své konto. Za vysoký počet bodů získáte krásné hodnotné ceny. Už jste se zapojili do soutěže s Míšou? Více najdete na http://zmrzlina-misa.cz/sbirej-cecka/pravidla/

Více na http://zmrzlina-misa.cz/

Zmrzlina Míša se vyrábí nepřetržitě od roku 1962. Za ta léta se Míša na dřívku stal doslova synonymem pro tradiční českou zmrzlinu a také jeho tvar je pro Čechy typickým představitelem této kategorie. Zkrátka když se Čecha zeptáte, jak si představuje klasickou zmrzlinu, s největší pravděpodobností vám řekne, že je to zmrzlina na dřívku menší velikosti. Není tedy divu, že nanuk Míša tvaroh na dřívku je vůbec nejprodávanější zmrzlinou na českém trhu v kusech.

Napište nám, který Míša je váš nejoblíbenější!

Reklama