Díky vám, milé čtenářky, jsem snad zažehnala jakousi krizi, kterou jsem prožívala minulý týden. Tehdy jsem se vám svěřila se svým počínajícím lajdáním, které by mohlo na mé hubnutí mít katastrofální následky.

Takže jsem šla opět pěkně do sebe a znovu se tak nějak nastartovala. A je mi zase fajn. Opravdu. Přece jen se již držím čtvrtý měsíc a byla by škoda všechno to předešlé úsilí zmařit.

Jsem opět ukázněná. Tatranky míjím velkým obloukem, večer si nemažu rohlíček sýrovou pomazánkou... Doufám, že krize je - když ne definitivně,  tak alespoň na nějaký čas - zažehnána.

Jelikož tento článek píši před Velikonocemi a ne v pondělí, jako vždycky, čeká mě docela zatěžkávací zkouška v podobě velikonočního hodování. Jak jsem v ní obstála vám sdělím v diskuzi pod článkem. :o))

Také bych se vás ráda zeptala, jaký máte názor na tzv. Margitovu dietu? Držela jste ji některá a s jakými výsledky? Máte s ní pozitivní, nebo negativní zkušenosti? Uvažuji, že bych si ty dva týdny této diety vyzkoušela na vlastním těle a ráda bych znala váš názor.

Všem, které mi stále drží palce, moc děkuji za podporu. Opravdu mi moc pomáháte. Díky.

 

Reklama