Být ženou… to také obnáší intimní potíže. A musíme k jejich léčbě vždy používat antibiotika? Když tím navíc trpí naše imunita, což se často projevuje tím, že se infekční onemocnění opakovaně vrací? Možná stojí za to vyzkoušet jiná řešení – léčebně osvědčená, přírodní alternativy antibiotické léčby. Přirozené řešení, které přináší rychlou úlevu od intimních potíží (pálení, svědění, bolest, neobvyklý výtok, suchost), ale bez nežádoucích účinků.

Seznamte se se skutečným příběhem Evy, která si dokázala s takovými potížemi poradit díky Multi-Gyn ActiGelu.

Eva

Jmenuji se Eva. Je mi 48 let a pracuji ve vedoucí pozici obchodního oddělení. Jsem vdaná a mám dvě dospívající děti, syna a dceru ve věku 18 a 13 let. Péče o rodinu, o domácnost a náročná práce mně stojí hodně úsilí a energie. Ne vždycky se s tím umím vyrovnat… Vyčerpávající životní styl, stres a nedostatek času na odpočinek se negativně projevují na mém zdraví. Bývám nemocná… Trvale užívám léky na bronchiální astma, inhalační steroidy a pravidelně léky pro zlepšení nálady, protože někdy podléhám splínu. Od určité doby se mi objevovaly další potíže: pálení, svědění v intimních partiích a bolest při pohlavním styku.

Zkoušela jsem různé možnosti léčby…

EvaŘídila jsem se radami gynekologů, kteří mně léčili různými léky, užívala jsem například metronidazol, steroidy, nebo antimykotika. Poslední lékař se mimo jiné zaměřil na ostatní léky, které běžně užívám. Ukázalo se, že jak inhalační steroidy, tak antidepresiva zhoršují příznaky jako je suchost, pálení, nebo svědění v intimních partiích. Během kontroly také provedl výtěr pochvy, aby si potvrdil příčiny mých potíží.

Lékař mi doporučil Multi-Gyn ActiGel.

Než mohl být známý výsledek vyšetření, tak jsem měla používat Multi-Gyn ActiGel 2krát denně, vnitřně zavádět do pochvy a také natírat podrážděné intimní partie. Výsledek vyšetření prokázal bakteriální infekci, na kterou mi doporučil dál používat Multi-Gyn ActiGel až do úplného vymizení příznaků. Aby se mé potíže nevracely, tak jsem měla gel používat před pohlavním stykem, nebo při prvních náznacích příznaků dyskomfortu v intimních partiích.

Konečně cítím úlevu!

S použitím Multi-Gyn ActiGelu jsem moc spokojená. Bez svých potíží se konečně cítím dobře! A navíc můžu začít nosit spodní prádlo, které jsem dostala jako dárek od svého muže…

---------------------------------------------------

 

100 % žen by Multi-Gyn ActiGel doporučilo své kamarádce!

Vyzkoušejte i Vy Multi-Gyn ActiGel!

Žádejte ve Vaší lékárně intravaginální gel Multi-Gyn ActiGel 50 ml.

Lékárníkovi dejte tento kód: 2734334 (PDK) s pomocí kterého preparát snadno objedná v případě, že ho v lékárně nebudou mít k dispozici.

Objednejte si zdarma vzorek Multi-Gyn ActiGel 2 ml přes internet

na www.multi-gyn.cz/rychla-uleva

Odborné informace jsou k dispozici u dodavatele, spol. Qpharma s.r.o.

kod

Reklama