Milá ženo-in:-)

 
Můj sen splnil. Stalo se to v pondělí a ještě teď létám v oblacích a přemýšlím, jestli to je vůbec pravda.
Je mi 25 let. Od svých dvaceti, kdy jsem si vzala kluka, kterého nade všechno miluju, jsem hrozně toužila mít miminko.
 
Jenže se nedařilo, vyzkoušeli jsem snad všechno - lékaře, léčitele, kartářku, dovolenou v cizině... Začala jsem být nesnesitelná, měla jsem pocit, že moje štěstí závisí jen na tom, jestli otěhotním.Trvalo mi dva roky, než jsem se smířila s tím, že miminko zkrátka mít nebudeme.
 
Dokonce jsem byla nucená navštěvovat psychiatra. S jeho pomocí jsem se začala sbírat ze dna - našla jsem si práci, která mě baví, začala si budovat kariéru, udělala jsem si řidičák (což je taky jeden se splněných snů), přestala jsem hladově zírat do cizích kočárků. A už jen ve slabých chvilkách zabolela jizva na mém srdíčku. Prostě jsem to vzdala a smířila se s nejhorším.
 
Jenže najednou mi začalo být po ránu špatně, musela jsem stavět po cestě do práce a zvracet, a to nebyl jediný příznak, vůbec mě nenapadlo, že můžu být těhotná, ani jsem si nechtěla tu možnost připustit.
 
Potíže ale pokračovaly, a tak jsem se přece jen vydala k lékaři. Odebral mi všechny vzorky a v pondělí jsem si měla zavolat o výsledky. Výsledkem je to, že jsem skoro měsíc těhotná:-))))))
 
Lepší zprávu jsem za celý svůj život neslyšela. Můj sen se splnil, až když už jsem o něm přestala snít - ale splnil se. Manžel je na služební cestě a do telefonu mu tuhle zprávu oznamovat nechci. Do pátku, než se vrátí, budu se svým štěstím sama a věřím, že i jemu splním sen o naší malé princezně s copánky či malém uličníkovi :-)
 
Tak jsem se svěřila alespoň vám, dnešní téma mi káplo do noty.
 
Pa pa, mnoho úspěchů, děkuji za plno užitečných věcí, které tu denně čtu a přeji vám jen to nejlepší.
 
Petra
 

Milá Petro, děkujeme za váš krásný mailík. Moc vám přejeme, ať vám budoucí miminko dělá jen velkou radost. Ať vaše těhotenství nemá žádné problémy a není vám stále špatně. Oznámení manželovi bude jistě krásné. Myslím, že i slzička se objeví. Vše jen a jen přijemné do nádherné budoucnosti vám přeje

redakce@zena-in.cz

Za váš krásný příspěvek posíláme malý dárek v podobě kabelky. Pokud se vám narodí malá princeznička, určitě jí bude slušet.

Milé čtenářky, napište, co jste si přály a vyšlo/nevyšlo to. Nejlepším z vás pošleme dárek v podobě

kabelky

prášků Pharmaton Activit

tužidlem na vlasy GLIS KUR

maskou na vlasy Glis Kur

Reklama