Je dobojováno! Třetímu pokračování „primácké“ reality show VyVolení – Noví hrdinové v sobotu odzvonilo. Ve finálové tříhodinové bitvě zvítězil nad Dominikem Santholzerem (22) a Renátou Kukačovou alias René (33) avizovaný sympatický favorit Terezy Pergnerové Milan Vobořil (31). Vítěz si odnesl ceny v hodnotě 11 milionů korun. Nastěhuje se do bytu za 6 „mega“, získal milionové auto, za další milion dovolenou a tři miliony si postupně během jednoho roku připíše na konto formou měsíční apanáže.

Největším favoritem na vítězství byl Milan Vobořil z Hanušovic už řadu dní před finále. Své příznivce si klidný a vyrovnaný podnikatel získal nejen u kolegů ve vile, ale především u televizních diváků svojí bezprostředností a sympatickým vystupováním. Neřval, trapně neexhiboval, nehádal se, a naopak často vyhrocenou situaci mezi obyvateli vily zklidňoval.

A co si s pohádkovou výhrou Milan počne? „Budu si samozřejmě dopřávat, tak jak jsem dříve nemohl. Vozit se v autě, hezky bydlet a cestovat, ale budu střízlivý a stát nohama na zemi. Také mám v plánu investovat, ale o tom zatím nechci moc mluvit,“ nechal se slyšet.

Sledovali jste všechny tři řady reality show, nebo váš zájem o třetí pokračování byl už minimální? Líbí se vám pořady tohoto typu? Která z reality show a zábavných soutěží všech tří televizí se vám líbí nejvíc a proč? Kterou byste opět chtěli vidět na televizních obrazovkách?

Reklama