Ty z vás, které se účastnily naší soutěže s firmou Carolans, jsou teď plné očekávání a otazníků. Ano – zábavný kvíz Carolans skončil a jako vždy v jeho závěru uvádíme citáty těch z vás, které jsme vyhodnotili jako nejtrefnější.
Ty se samozřejmě zároveň mohou těšit na to, že letošní sváteční dny prožijí v JEHO přítomnosti…

A jak tedy vše dopadlo?

Vánoční dárkové balení Carolans dostává pět nejlepších charakteristik tohoto irského moku. Tedy tyto autorky:

Simba: text: Ááách, irský polibek. S kapkou smetany, trochou medu, chutí karamelů. Ne, lásko, nemusíš žárlit. To se jen likér Carolans dotkl mých rtů…

Natik: text: Na hebkou chuť medu k večeru Tě svedu! Po průzračném ledu do říše snů tě vedu… Tam karamel se smetanou mají vášeň rozehranou, irská whiskey není stranou, když maj postel rozestlanou… Tak se dej celá v šanc! Tvůj svůdný likér Carolans!!

Lidat: text: Být s ním znovu, láska mění…karamelové sladké políbení, smetanové pohlazení a medové objetí…vše pro něj dám všanc – můj kavalír Carolans.

Zolinda: text: Jaká je láska? Láska je sladká jako med, čistá jako smetana, občas svádí a lepí, stejně tak karamel…užívejme si lásku, často, hodně a do dna…jako život, jako sladký a skvělý likér…jako Carolans! Carolans je láska…

Lízinka: text: Třikrát tleskni do dlaní to prý chmury zahání. A když tě to pořád drží už jedině Carolans tě vzpruží! Karamel, smetana... zkrátka likér jako med. No řekni, jestli jsem se splet!

A ještě zbývající citáty dalších pěti z vás, které obdrží láhev Carolans:

Lenulka: text: Co s načatým večerem? Zpestřím si ho likérem. Nechci zažít nudu, Carolans pít budu. Karamel, med, smetana – pít budu až do rána!
Biena: text: Přišel jednou karamel, že by pro mě něco měl, přišel taky med, že by něco sněd a likér hned vzápětí, všichni celí napjatí a já smetana bíloučká, lahodná a heboučká, pro nápad to byla chvilička, stačila jen větička: "Co si takhle zapařit a Carolans vytvořit?" A tak tu vesele paříme a Carolans tvoříme.
Krejcirova text: Med, smetana s karamelem, to je bezva kouzlo. Likér Carolans je to, co do srdce nám vklouzlo.
Jajíček: text: Carolans je jenom jeden, ať je máj anebo leden. Tento likér všichni znají, i ledová srdce tají, když jej jednou ochutnají. Opojí vás svojí vůní, to je to, co dobře umí. Smetana, med a karamel, to je všechno, cos kdy chtěl!
Handulacka: text: Každý zimní chmutný den s Carolans je prosluněn! Alkohol, med, smetana, pít ji mohu do rána! Likér je to pravý irský, však je taky z dobré whisky! Karamel by moh být prima – medová je irská zima!

Těm, ke kterým bylo štěstí skoupé, nezbývá, než doporučit rychlý dopis Ježíškovi s přáním alespoň jedné láhve tady uváděného likéru – na případné deprese z neúspěchu. Věříme, že to však určitě nebude nutné.

Těm šťastnějším tedy zbývá již jen pogratulovat a dodat: Na zdraví!