Obchodníci letos začnou s výprodeji už během vánočních svátků. Některé zboží zlevní až o 70 %. Výprodeje se budou týkat hlavně oblečení, obuvi, hraček nebo elektroniky.

V obchodech Tesco letos začnou vánoční výprodeje ve středu 26. prosince. V první vlně výprodejů si lidé budou moci koupit výrobky se slevou v rozmezí 25–50 %. Padesátiprocentní slevy se budou vztahovat na kosmetiku, doplňky do domácnosti a vánoční dekorace. Za poloviční cenu si pak lidé budou moci koupit také oblečení a vybranou elektroniku. Slevy ve výši 25 % se budou týkat hraček a cukrovinek.

Oblečení levnější až o 70 % začnou příští týden na Štěpána prodávat také obchody Marks & Spencer. Výprodej zahájí v prodejnách, které budou v tento den otevřené. V ostatních obchodech začne výprodej hned první pracovní den po vánočních svátcích.

Hlavní výprodeje od ledna
Příští týden v pátek propuknou slevy v obchodech s módou C&A. Vybrané zboží z podzimní a zimní kolekce zlevní o 30–50 %.

Hlavní vlnu výprodejů pak obchodníci plánují na leden. Někteří slibují ještě výraznější slevy. Budou činit až 70 %. Týkat se budou sportovního vybavení, textilu a domácích potřeb. Slevy dosáhnou až 40 %. V lednu se také připravují již tradiční noční výprodeje v prodejnách Hypernova. V nabídce bude nepotravinářské zboží se slevou až 80 %.

Čekáte s nakupováním dárků až na poslední chvíli, kdy obchodníci začnou zlevňovat? Nakupujete ve výprodeji? Jaké zboží?