Ruku na srdce, milé dámy - holení je spíše otravnou záležitostí. Ale můžeme si v době dávající takový důraz na ženskou krásu a vnady nechat proklouznout příležitost mezi prsty? Ne, my prostě chceme mít nohy, na které můžeme být hrdé. Takové, které jsou vždy upravené a dokonale hladké. K tomu ale potřebujeme holicí strojek, který je nejen ostrý jako žiletka, ale zároveň je přizpůsobivý a jemný k pokožce. Jak tedy získat nohy, které budou mužům hrdě hlásit: C’est moi! To jsem já! Odpovědí je Philips Moi (HP 6350) - revoluční dámský akumulátorový holicí strojek, který společnost Philips uvádí v březnu na český trh.

 

Philips Moi je první strojek, který spojuje to nejlepší ze žiletky a elektrického holení. Moi je odpovědí
na vaše požadavky na dámské holení. Vypadá jako  žiletka a má i stejně praktický tvar, ale … je elektrický. To znamená, že na říznutí, škrábnutí nebo podráždění pokožky můžete zapomenout.

 

Za mokra i za sucha

Moi nabízí jedinečnou ochranu pokožky díky kombinaci výkyvné holicí hlavy se zvláčňující jojobou a hypoalergenní planžety. Navíc, Philips Moi může být na rozdíl od klasických žiletek používán jak
za mokra, tak za sucha. Od této chvíle můžete mít dokonale upravené nohy kdykoli a kdekoliv.

 

Bezpečně a bez podráždění

Výkyvná holicí hlava Philips Moi kopíruje tělesné křivky a neuniknou jí ani chloupky v obtížně dostupných místech. Proužek s jojobou zajišťuje, aby strojek klouzal lehce po pokožce, čímž se omezuje tření a zlepšuje komfort pokožky. Hypoalergenní planžeta pomáhá zabránit možnému podráždění, vyrážce nebo nepříjemným červeným skvrnám, takže ihned po oholení jsou vaše nohy připraveny vyrazit ven a ukázat se světu v plné kráse.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Praktická maličkost do kabelky

Díky své velikosti se Philips Moi vejde i do kabelky či kosmetické taštičky, můžete jej proto použít opravdu na poslední chvíli - třeba těsně před odchodem na rande.

Aby ženy mohly holení zahrnout i do svého ranního rituálu, je holicí strojek Philips Moi dodáván společně s praktickým držákem do sprchy. Pro snazší cestování je výbava rozšířena
o externí nabíječku, která zároveň plní funkci cestovního obalu. 16 hodin nabíjení vystačí
na celé dva týdny holení bez přestávky.

 

Holicí strojek Philips Moi (HP 6351) v modrém provedení lze zakoupit ve specializovaných prodejnách s elektrospotřebiči či v autorizovaných prodejnách Philips. Jeho doporučená maloobchodní cena  je 1 790,- Kč.